Manuální Klimatizace Nefunguje

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
svrk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 14.09.2009 19:43
Bydliště: nošovice
Kontaktovat uživatele:

Manuální Klimatizace Nefunguje

Příspěvek od svrk »

Zdar chlapi. Před týdnem jsem přetěsnil expanzní ventil, následně byl doplnit klimu, vše fungovalo jak má. Po týdnu, jednoho krásného dne ( dnes) jsem jí chtěl pustit a odmítá spolupracovat. :baseball: :baseball: Při zapnutí mi vždy klesli nepatrně otáčky a spustili se ventilátory co chvíli, teď tomu tak není.. Nějaká dobrá duše poradí na co mám kouknout čím by to mohlo být? :blush:
TADY VLÁDNE TŘINECKO, CELE ČESKO POKLEKLO, NAŠIM KLUBEM TŘINEC JÉ, DNESKA ZASE VYHRAJÉM.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Manuální Klimatizace Nefunguje

Příspěvek od Goauld »

Prvně bych zajel změřit tlak chladiva, pokud bude málo, tak chladivo ušlo a tvoje přetěsnění buď selhalo, nebo to utíká ještě jinama.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
svrk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 14.09.2009 19:43
Bydliště: nošovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuální Klimatizace Nefunguje

Příspěvek od svrk »

Pokud se nemýlím tak ta prasklina tam asi nemá být :blush: že by to tak rozervalo? :blush: je to pod vysoušečem chladícího prostředku
Přílohy
prasklina.jpg
TADY VLÁDNE TŘINECKO, CELE ČESKO POKLEKLO, NAŠIM KLUBEM TŘINEC JÉ, DNESKA ZASE VYHRAJÉM.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Manuální Klimatizace Nefunguje

Příspěvek od Goauld »

No jo, nejspíš únava materiálu. Nová není až tak drahá, tohle bude asi ona http://www.aci.cz/5800h406-hadice-klima ... 48302.html" onclick="window.open(this.href);return false;
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“