po chcipnuti auta nevypne ventilator

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
petr.slunecnice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.09.2015 21:27

po chcipnuti auta nevypne ventilator

Příspěvek od petr.slunecnice »

Zdravim nastal mi zhruba pred tydnem problem jedna se o golf IV 98 tdi 66kw agr... po chcipnuti auta nebo staci jen dat klicek do prvni polohy a vypnout chvili je klid cca po vterine cvakne rele a spusti se ventilator na chladici na predku auta z pohledu ridice ta prava vrtule cca po 3 minutach se vypne a je klid auto po jizde necham dochladit pak az chcipnu je mi divny ze to dela kdyz je venku zima v lete bych chapal a jeste se mi zhorsily starty nezalezi na tom jestli je studene teple baterie nova a i v mrazech to slo na brnknuti a ted je venku +10 nechce se tomu 5-10 vterin toci pak chytne ... na diagnostice sem byl ukazala jedine vadne tepltni cidlo ktere bylo vymeneno starty se zlepsily chytne studene cca po 3 4 vterinach ale predtim i pri -10 chytlo takrka hned na brnknuti. na diagnostice uz neukazalo nic vse ok takze otazka zni co s tim jestli zkusit vymenit nejake rele nebo nejaka dalsi cidla treba uz nekdo neco takoveho resil.. predem dekuji vsem za rady a prosim o vysvetleni kde se cidlo ci relůe nachazi ci vymenit neco jineho nezlobte se na mne za tento popis s auty moc zkusenosti nemam... s pozdravem

petr.slunecnice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.09.2015 21:27

Re: po chcipnuti auta nevypne ventilator

Příspěvek od petr.slunecnice »

Vsem co precetli velice dekuji za uzitecne rady nebo vazne nikdo nedokaze poradit ?

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: po chcipnuti auta nevypne ventilator

Příspěvek od Dymák »

přímo na chladiči je čidlo (2 pinový) na spínání vrtule chladiče.... odpoj ho a pokud se vrtule neroztočí, tak ho vyměň a měl by bejt klid...
pokud se točí vrtule klimachladiče, tak bude problém jinde
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“