a ještě mlhové světla v lampách

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
morphy.voj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 04.05.2010 07:32
Bydliště: severni čechy olomouc
Kontaktovat uživatele:

a ještě mlhové světla v lampách

Příspěvek od morphy.voj »

koukal jsem na tyhle https://www.f2tuning.cz/tuning-shop/VW- ... -d2564.htm" onclick="window.open(this.href);return false; že tam jsou v nich i mlhovky ja nemám přední mlhovky takže nemám ani ten vypínač u světel který počítám že budu muset koupkt ? a kabely jsou natažene ? nebo co a jak stím ...děkuji moc

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: a ještě mlhové světla v lampách

Příspěvek od majrek001 »

k tvé otázce vyměnit - vypínač dotahat kabeláž

další co si chce zkusit jak jsou Angel Eyes Depo super a za měsíc kupovat origo světla

tady zrovna jeden "spokojený" krátkodobí uživatel http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=259210" onclick="window.open(this.href);return false;


když už replikový světla tak něco co trochu vypadá např tyto napodobeniny origo xenonů
https://www.f2tuning.cz/tuning-shop/VW- ... -d4777.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

morphy.voj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 04.05.2010 07:32
Bydliště: severni čechy olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: a ještě mlhové světla v lampách

Příspěvek od morphy.voj »

aha na ty jsem také koukal no já mám ty moje zažloutlé jestli se dá koupit samotné to plexy a jde to vyměnit aby to lepe svítilo byl bych radši potřebuji ted investovat spíš do brzd a ramen no světla za 5000 už my příjde zbyteč é každopádně moc dík za varování a doporučení

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: a ještě mlhové světla v lampách

Příspěvek od Goauld »

Plasťáky se dají relativně lehce vyleštit a sou zase jako novy a nebude to stát žádnou velkou sumu. Buď si můžeš koupit vlastní sadu na leštění světel, nebo to dnes dělá každej druhej servis.
Jinak ty mlhovky ve světlech nejsou zrovna nic moc co se týče použitelnosti v mlze. Dodatečny v nárazníku budou svítit mnohem líp než ty origo a navíc možná najdeš i nějaky pěkny s integrovanym denním svícením.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

morphy.voj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 04.05.2010 07:32
Bydliště: severni čechy olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: a ještě mlhové světla v lampách

Příspěvek od morphy.voj »

já už je právě leštil několikrát je to zas hned žluté. Ja mlhovky nějak extra nepotřebuji jen mě to napadlo že v těch světlech to tam bylo ok dík moc

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: a ještě mlhové světla v lampách

Příspěvek od Goauld »

Aby to vydrželo, tak se jako poslední fáze používá jakejsi lak, kterým se to stříkne a pak to vydrží, ale takovy leštněí nedělá už každej.
Holt sklo je sklo, to nežloutne :)
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

morphy.voj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 04.05.2010 07:32
Bydliště: severni čechy olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: a ještě mlhové světla v lampách

Příspěvek od morphy.voj »

tak toje jasné ,že sklo je lepší :-) vefinále stejně koupím ty dražší lampy :-) jinak koukal jsem co psal o tamtěch levnějších ,ale nevím pročje měnil ? to sem se nějak nedočetl každopádně vypadaj pěkně to málo svítí?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“