Zadní světla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Chichťa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.09.2014 17:26

Zadní světla

Příspěvek od Chichťa »

Dobrý den mám problém s levým zadním světlem a to takovej že jednou svítí, jednou asi z 8 diod 4 a to slabě a někdy prostě úplně mrtvé. Směrovka, mlhovka v klidu a brzda asi jen 3 diody a to jen tak že probliknou. :cry:
Mám tyhle ty světla : http://www.reviloshop.cz/zadni-svetla-v ... 0wodzC8Hkw" onclick="window.open(this.href);return false;
Když jsem rozpojil svorkovnici a jen lehce přiložil tak svítili všechny ale slabě jakmile jsem docvakl svorkovnici tma :D
Myslel jsem že je problém v ní tak jsem to projel Contactolem a nic... Tak jsem chytl už nerva bo pořád platím flastry a odstřihl jí a napojil na čokoládku ale ani to nepomohlo nevíte tedy v čem mám hledat chybu ? Po čem mám jít abych to dal nějak do kupy... Kam se podívat atp. díky za všechny tipy a rady jsem už v koncích. Díky moc

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světla

Příspěvek od delong »

Ja by som tie svetlá rozobral precínoval všetky LED a hlavne konektor na tej doske plošňáka . Ak je to zapájkované systémom PB FRE tak sa ani nečudujem . A pre istotu skontroloval mínus pól (kostru) na tie LED-ky a konektor od kostriaceho bodu.

Dom996
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 26.01.2015 17:03
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Zadní světla

Příspěvek od Dom996 »

zkusit rozlepit světla a zkontrolovat jestli nejsou studené spoje na LEDkách popřípadě na plošňáku. jinak zkusit LEDky vypájet a samostatně odzkoušet jestli budou svítit stále slabě tak vyměnit.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“