Nezapojený blinkr

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
wouty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 03.08.2015 22:25

Nezapojený blinkr

Příspěvek od wouty »

Zdravím,

když dám blinkr do leva, je vše ok. Když dám blinkr do prava, blinkr je o dost zrychlený. Auto jsem obešel, přední a boční bliká, zadní nikoliv. Myslel jsem a dočelt jsem se, že je to žárovkou. Tudíž jsem koupil novou a vyměnil. Ale když jsem se díval, jestli stará je prasklá, nebyla. NIcméně jsem implementoval novou avšak bez očekávaného výsledku.
Když jsem se díval na zapojení (viz obrázek) zjistil jsem, že tam chybí jeden drátek, jedno políčko v konektoru je volné. Zkusil jsem slot na žárovku vyzkoušet, ale nesvítí.

Na levé straně je všech 6 pozic obsazeno, když vyzkouším zkoušečkou, žárovka bliká, cože je dobře.

Ještě mně napadlo prohodit mezi sebou pravou a levou "desku" se žárovkama. Vyzkouším a dám vědět


Pojistky jsou OK
Wv golf IV 2003, beznin
Přílohy
20160523_182902_resized.jpg

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: Nezapojený blinkr

Příspěvek od stevocz »

na lavo je zapojena aj hmlovka a na pravej myslim nie je preto je ten rozdiel
GIV 1,9TDI ALH 3dv s DPF

wouty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 03.08.2015 22:25

Re: Nezapojený blinkr

Příspěvek od wouty »

Tak blinkr uz bliká. Zapojil jsem levou desku do prave a to bylo ok. Už bylo jasný, že je problém na pravé desce. Tu jsem zapojil na levou sranu a nejelo. Projel jsem jednotlivé piny pipakem a zjistil kterej pin je na blinkr. Když jsem se podíval pořádně, byl zaoxidovany. Tak jsem to vyčistil, dal na to kapku kontakt spreje a tadaaa :) ..

Mlhovka, ta me nenapadla :-)..

Uživatelský avatar
joe25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nezapojený blinkr

Příspěvek od joe25 »

Ahoj mám taky ten problém - napište prosím přesně jak a kde a co mám sundat je to ve spínači vystražných světel? nebo se jedná o páčku pod volantem? taky mi to nepravidelně cvaká píšete že stačí vyčistit ale co přesně nevím - děkuji.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Nezapojený blinkr

Příspěvek od majrek001 »

záleží co ti to přesně dělá - tady mu neblikala jedná žárovka jelikož byli opálené kontakty pro žárovku konzole

pokud ti to cvaká nepravidelně tak buď zkusit prostříknout páčku blinkrů nebo zkusit jiný tlačítko výstražných
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“