Táhlo předních stěračů

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
novnovak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 02.03.2014 21:19

Táhlo předních stěračů

Příspěvek od novnovak »

Zdravim všechny Clubáky.

jelikož to tu hledám a nemůžu najit to co potřebuju tak zakládám nové téma... Dneska mi přišlo nové táhlo stěračů a nemůžu prostě najít stabilní polohu, protože když jsem to namontoval nasadil stěrače a pustil, tak mi to sjelo dolů na tu spodní okenní lištu a pak to jelo nahoru no a pak zase dolů do té polohy jak mám stěrače ale pokaždé když to pustít to nejdřív sjede dolů a pak to jede nahoru... Tak že má otázka zní je někde napsáno nebo označeno kde je stabilní poloha táhla na přední stěrače? Je to Golf 4 r.v. 99.. Díky moc všem za odpověd a omlouvám se předem jestli to temá tady už někde je a já zbytečně založil nové.
VW Gold IV 1.9tdi

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Táhlo předních stěračů

Příspěvek od vtuni »

nevím jakej je správnej postup ale když jsem to skládal po promazávání já tak postup byl následovný...

připojit samostatný motorek a jednou ho nechat "protočit" aby se zaparkoval pak přenastavit tu packu co je na něm našroubovaná úplně na ležato (vodorovně) a pak k tomu připojit táhla... ideálně je to dělat nasucho bez torpéda.. aby jsi viděl ten pohyb toho motorku a těch táhel..pokud se ti to cukne nejdřív dolů..tak to na tom motorku povolit a přesadit...

jinak ve faq je tenhle návod..ale nejsem si úplně jistej jestli ti pomůže přesně s tvým problémem...
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=25" onclick="window.open(this.href);return false;
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

novnovak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 02.03.2014 21:19

Re: Táhlo předních stěračů

Příspěvek od novnovak »

Mockrát dík za odpověd. Já to zkusím ještě jednou a hlavně vezmu si klíč. Já měl jen ořech kterej jsem do středu nedal když jsem tam měl tu tyčku co je zapojena na ten motůrek možná to bude tím.. Díky ;-)
VW Gold IV 1.9tdi

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“