rozlitá tekutina na podlaze + rádio

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
whiskytony1995
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.02.2017 18:59

rozlitá tekutina na podlaze + rádio

Příspěvek od whiskytony1995 »

Dobrý den,

mám VW Bora 2002 sedan. Mám menší problém a dotaz. Já blb hodil za spolujezdce láhev s chladící kapalinou s demi vodou 1:1. A nedávno jsem zjistil, že se láhev otevřela a rozlila. Ani nevím jak dlouho, takže...
Momentálně mám podlahu takovou mastnou, ale ani po zmáčknutí ani nic neteče přímo. Ale stačí trochu tlak a máte mastný ruce.
Ale spíš mi jde o to, zda se může něco poškodit? Mám to rozebrat? Už jsem to zkoušel vysát vysavačem na mokro, ale jako nevidím rozdíl, i když asi něco málo to vycuclo.


Mám pravděpodobně origo rádio Betu, je nějaká finta, jak na to napojit USB? Případně, pokud budu kupovat nové, stačí jen vyndat a napojit, nebo jsou potřeba ještě nějaké blbosti?

PS Je tu někdo s Borou v sedanu, ukážete? Přemýšlím nad foliemi, asi i nad křídlem a dívám se po pěkných alu diskách. A případně nějaké světla, snažil jsem se sehnal ve stylu led pásku, myslíte, že se dá sehnat?

Děkuji všem za rady

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: rozlitá tekutina na podlaze + rádio

Příspěvek od majrek001 »

na Betu jedině přes emulátor cd changeru což je kolem 1700,- (cena neorigo rádia).. při výměně rádia za neorigo je potřeba si pohlídat zapojení, aby to nic nepouštělo do pinu 3 a 5 pak občas nejde diagnostika nebo je problém s centrálem
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“