Zamyká, ale už neodemkne

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
bizzy91
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 30.10.2012 09:59
Bydliště: Brno

Zamyká, ale už neodemkne

Příspěvek od bizzy91 »

Ahoj, :blush: :D

mám problém s originál dálkou, mám VW G4 ajm, originál DO dvoutlačítko, měnil jsem baterku trvalo mi to asi dlouho a nešla mi dálka, odemknul jsem manuálně (podotýkám, že mám u řidiče podělaný mikrospínače v zámku a nejde centrál přes řidičovi dveře, takže u spolujezdce) a teď jde zamknout ale odemknout už ne zase musím manuálně ke spolujezdci a dost mě to štve. při výměně baterek jsem trošku napružoval kontakty, ale mikrospínače drží pevně

zkoušel jsem synchronizaci s druhým klíčem bez immo podle návodu co jsem našel na netu, ale pořád mi to nejde, přes vag jsem to zatím nezkoušel nemám možnost.

poradíte někdo co s tím? je mi divný že jde zamknout ale odemknout ne, jestli bude stačit synchronizovat přes vag nebo vyměnit klíč? případně co všechno budu potřebovat k výměně klíče s immo

nastartovat jde normálně.

hledal jsem na fóru ale nic jsem nenašel.

Díky za odpovědi
VW Bolf 1.9 TDI 85kw + chip
VW Golf VI 2.0 TDI 103kw 4motion

achyles
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 17.08.2015 14:43

Re: Zamyká, ale už neodemkne

Příspěvek od achyles »

Nazdár bude problém v zámku některý z mikrospínaču uvnitř zámku

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zamyká, ale už neodemkne

Příspěvek od majrek001 »

u řidiče v zámku budeš mít studeného spoje a k dálce bych smazal adaptační hodnoty a znovu přizpůsobil oba klíče
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
bizzy91
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 30.10.2012 09:59
Bydliště: Brno

Re: Zamyká, ale už neodemkne

Příspěvek od bizzy91 »

Tak jsem vyměnil zámek, na starém byli mikrospínače špatný už 3 roky ale nijak mi to nevadilo, do chvíle než jsem řešil problém s klíčem,
nicméně problém byl v klíčku, měnil sem baterii a trvalo mi to dlouho a asi sem tam něco podělal na tý destičce, novej zámek, novej dálkáč spárováno přes vagínu a funguje.
po třech letech mi rožíná světýlko vee dvěřích, stropní lampička a funguje signalizace rozsvícených světel.

ještě poladím zadní stěrač a mám novátora :)

Díky
VW Bolf 1.9 TDI 85kw + chip
VW Golf VI 2.0 TDI 103kw 4motion

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“