Xenony bora

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Koubas11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 04.04.2017 18:42

Xenony bora

Příspěvek od Koubas11 »

Prosím o pár rad ohledně xenonu na boru koupil jsem boru 2002 bouchlou na předek byli na ní origo xenony lampy už nejsou zůstala elektrika včetně čidel problém je že nový lampy teď kupovat nechci je to dost peněz spíš do budoucna ale můžu mít docela rozumě čirou optiku s čočkou a mam tu přestavbovou sadu otázka zní když to zapojím bude se mi to naklápět přez ty čidla abych to nemusel překopávat na manuální ladění a pak zas zpět? počítám s úpravou elektriky chybí mi celej svazek co je na chladičovce je ucvaklej takže to budu muset doladit kdyby náhodou měl někdo schéma byl bych vděčný.díky za každou radu

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Xenony bora

Příspěvek od majrek001 »

ani to nezapojíš - jelikož xenony a obyč světla mají jiné konektory.. xenony mají 12-pin a halogeny 10-pin


dej tam xenony zpátky to bude nejednodušší..


třeba tady jedny máš https://auto.bazos.cz/inzerat/73619878/ ... W-Bora.php" onclick="window.open(this.href);return false;
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Crowley
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 02.02.2017 13:19
Bydliště: Řež

Re: Xenony bora

Příspěvek od Crowley »

A když už nic, tak to i líp svítí...
Golf mk4 Variant 1.9 TDI
Š Felicia 1.3 MPI

Koubas11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 04.04.2017 18:42

Re: Xenony bora

Příspěvek od Koubas11 »

majrek001 píše:ani to nezapojíš - jelikož xenony a obyč světla mají jiné konektory.. xenony mají 12-pin a halogeny 10-pin


dej tam xenony zpátky to bude nejednodušší..


třeba tady jedny máš https://auto.bazos.cz/inzerat/73619878/ ... W-Bora.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Psal jsem že úprava elektriky mi nedělá problém a hlavně tam teď žádnou elektriku nemám je to ustřižený celej svazek co jde na chladičovku potřeboval sem spíš poradit jestli se to bude naklápět přez ty čidla

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony bora

Příspěvek od M@rty »

Pochybuji že to bude naklápět přes šunky s pol či čajny.dej origo a máš klid.

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“