Samovolne zamykanie auta

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
radek666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.12.2017 00:36

Samovolne zamykanie auta

Příspěvek od radek666 »

CAute,

Mam problem zo samovolnym zamykanim auta.
1.situacia- rano nastartujem auto vystupim zatvorim dvere nasledne otvorim kufor a auto sa zamkne ale nastastie kufor ostane otvoreny
2.situacia- nastartujem odchadzam autom prec nahodne zastavim necham nastartovane vystupim z auta zatvorim dvere auto sa po chvile nastartovane samo zamkne
3.situacia - ked vystupujem z nastartovaneho auta a otvorim dvere na dvernom spinaci centralu auto je nastartovane dvere zatvorene v pohode nic sa nezamkne...otvorim zadny kufor a zasa sa zamkne

Je to velmi neprijemne sa takto niekde vymknut..

Podotykam na vsetkych dverach su spinace o.k svetla vo vnutri svietia pri otvoreni kazdych dveri a svetielko v kufri..
Neviem ci je tam len nieco nastavenene alebo vadne..mikrospinace by mali byt ok ziadny zamok nevysi vsetko hlasi na polodote ktore dvere su otvorene..

Nestretli ste sa niekto s tym??

Dakujem

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Samovolne zamykanie auta

Příspěvek od majrek001 »

vrací se všechny vložky zámku sami na střed - nezůstavá některá viset?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Samovolne zamykanie auta

Příspěvek od 11mAjA11 »

Když pohneš konektorem zámku řidičových dveří (co je ve dveřích připojená elektrika k zámku) nebo konektorem ke stahovačce řidičového okna, děje se něco?
Jako že i když není nastartováno, ani není klíč v zapalování, tak se auto zamyká a odmyká (cvakají zámky) ?
5ešil sem podobnou věc a byl vytopený konektor stahovačky a uhnily tam dva piny a pak to dělalo bordel s centrálem.
Zámek byl OK.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

radek666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.12.2017 00:36

Re: Samovolne zamykanie auta

Příspěvek od radek666 »

Caute

Zamky mam zaslepene vsetko funguje ako ma skor ma napadlo ci to neni nejako nastavene vo VAGu alebo co..
Keby boli zle mikrospinace alebo zatecene robilo by to sporadicky..toto je stale rovnako nechapem to

A dalsia vec ze na kufri nemam zaslepku ale normalne otvorim s kufrovym zamkom cele auto a aj zamknem..toto nechapem..zamok chodi perfektne mal som to rozobrate je ako novy..mam golfa 1.9 74kw 2004

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Samovolne zamykanie auta

Příspěvek od majrek001 »

máš zaslepené vložky zámku né zámky - zalepil si ten mechanizmus na zámku, kterým otáčí planžeta z vložky zámku, aby se nemohl pootáčet?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

radek666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.12.2017 00:36

Re: Samovolne zamykanie auta

Příspěvek od radek666 »

Vlozky su vonku a ano vsetko je urobene ako ma.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“