Elektrika - svítí světla, brzdová světla, blinkry

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Enusqa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.07.2017 13:44

Elektrika - svítí světla, brzdová světla, blinkry

Příspěvek od Enusqa »

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli by mi někdo dovedl poradit. Když jsem si koupila auto, měla jsem vypálené světlomety. Myslela jsem si, že tam jen není žárovka, ale když jsem ji tam zkusila dát, bylo to úplně spálený. Takže jsem si myslela, že týpek to přes noc přemontoval dal nějaký starý světla nový si nechal a já si toho nevšimla. Světla jsem si tedy dala do pořádku. Dlouho se žádný problém neukázal, ale jednou se mi stalo, že mi z ničeho nic začaly svítit oba dva blinkry (svítit, ne blikat). Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem vypojila baterku na noc. Pak byl klid. Před nedávnem se mi to objevilo znovu, přijela jsem na benzínku, vystoupila, zamkla auto a bum, svítil sice jen jeden, ale svítil. Opět jsem to vyřešila stejně. Odpojit baterku, počkat 20 minut, zapojit a přes centrál se to vzpamatovalo. Teď mi auto dělá to samé, svítí mi zadní brzdová světla. Neví někdo, čím by to mohlo být, co s tím mám dělat? Mám golfa IV, 1.9 tdi 96kw rv02.
Pokud zde téma bylo, tak se omlouvám. Přeci jen jsem holka a zas tolik všemu nerozumím... ptám se z důvodu jestli má někdo podobnou zkušenost či nějakou radu, než dám auto do servisu, protože ho teď opravdu potřebuji. Děkuji.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“