Pomoooc - WV Bora - vybíjení baterie

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Lukáš Jančiga
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.04.2018 19:54

Pomoooc - WV Bora - vybíjení baterie

Příspěvek od Lukáš Jančiga »

Za veškeré rady předem moc děkuji. Mám WV Bora. Jedná se mi o to že po třech dnech jsem přišel k autu a bylo totál vybité. Otevřel jsem klíčkem a pootočil a ani to nebliklo. Po delším zkoumání se mi zdá že mi někde jde proud do osvětlení v interiéru. Tudíž jsem odpojil pojistku což samožřejmě odpojilo i dálku a otevírání oken ( v těchto vedrech jako mazec). Baterku jsem proměřil i alternátor to samé a vše v pohodě jen dobiju baterii. Spiš mi jde o to jak vyřešit problém s tím proudem co mi to prostě bere. Veškeré osvětlení je mi k prdu, ale nemoct si otevřít okno je skoro v těchto teplotách o zdraví. Děkuji za jakékoliv info.

Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: Pomoooc - WV Bora - vybíjení baterie

Příspěvek od Graun »

Nutno diagnostikovat přesný zdroj/příčinu zkratu (černého odběru elektřiny ).
Mezi odpojené plus a baterkou vložit ampermetr a postupně vytahovat jednu pojistku po druhé. Zjistit okruh, kde se změní proud. Pak hledat prodřený drát, vyhřátý konektor, prokousaný drát od kuny, zaoxidované kontakty apod.

Odesláno z mého BTV-W09 pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

Lukáš Jančiga
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.04.2018 19:54

Re: Pomoooc - WV Bora - vybíjení baterie

Příspěvek od Lukáš Jančiga »

Uvidíme zítra chystám se to proměřit komplet od základu. Ale stejně si myslim že mi tam prostě někde něco svítí. Takže když mi zítra do zítra nepadne baterie, tak už aspoň budu vědět odkud vítr vane. Nebo mě jestě napadlo když vrátím zpět tu pojistku osvětlení int. a odeberu stropní zárovky i v kufru, tak by to také nemělo mít odběr nebo jo? Přes auta jsem absolutně lajk, tak kdybych plácal nesmysli, tak se předem omlouvám

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Pomoooc - WV Bora - vybíjení baterie

Příspěvek od majrek001 »

odbeř má každá jednotka.. problém bude nejspíš v zámkách a komfortka se neuspí díky tomu - odběr po 10 minutách po zamčení by měl být kolem 35mA
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“