Pár dotazů

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jehla23
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 15.05.2018 23:08

Pár dotazů

Příspěvek od Jehla23 »

Ahoj, jsem tu nový, respektive pořídil jsem si Golfa 4 Variant ve výbavě pacific a měl bych na vás pár dotazů. Snad nebudu vypadat jako amatér.. :D rok 2003

1. Jak vlastně vypnu klimatizaci aby běžel jen větrák? :D
2. Mám ostřikovače světel, pojistka je OK, ale když jsem stál, zkoušel jsem ostříknout okno a na světla nic nešlo. Jaké jsou podmínky nebo kdy se to vlastně ostříkne?
3. Dnes jsem namontoval loketní opěrku a zjistil jsem, že zadní nápoják nejde vrazit zpět. To mi až tak nevadí jako ta díra co tam teď je. Existuje záslepka či musím sehnat spešl nápoják?
4. Rád bych si nechal dokódovat pár věcí. Lze to provést zaškrtáváním v programu Supervag či je třeba znát kódy? Nebo spíše se zeptám, je zde nějáký soupis kódů a funkcí co lze vlastně dokódovat a které typy jednotek to podporují? Něják jsem přímo toto zatím nenašel.
5. Jen informativní otázka. Když zapnu blinkr, tak mi na budíkách problikne nějáká kontrolka šipek s jedničkou. Mám chvílema pocit, že mi probliknou všechny směrovky. Ale poté normálně bliká. K čemu je to dobré a co to znamená?
6. Nemám ve stropě přípravu pro zaháknutí síťky u roletky, sice ji nemám, ale je možné to jednoduše dodělat?
7. Má golf s touto výbavou kontrolku na prasklou žárovku? Rád bych si jen přehodil LED do spz co mi zbyli.
8. Sice dokola omýlaná otázka, ale když je teplo, tak polodot displej v horní části mizí.. Tak jsem si říkal, vyměnit za maxidot. Stačí mi jen stručná odpověď co bych potřeboval. Jiné budíky a ty nakódovat s klíčema? Jinou komfortní jednotku? A kabeláž je také nutná? Mám rádio Delta 6 tuším a zda jsou drátky už připravené od něj k budíkům je možné?
9. Napadlo mě sehnat originální rádio rcd 200 nebo navigaci. Co jsem tak pochytil na jiných zahraničních fórech, asi to není jen o tom to prostě jen přehodit. Je to tak nebo bych musel opět řešit komfortku a kabeláž apod.?

Děkuji, to je vše :D :blush:
VW Passat B5 Variant 1,9 TDI 81kw 4x4
VW Passat B6 Variant 2.0 TDI 103kw 4x4
VW Tiguan Mk1 FL 2.0 TDI 127kw

Uživatelský avatar
patrabus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 21.11.2015 12:51
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotazů

Příspěvek od patrabus »

Ahoj,
1.Klimu vypnes tak, ze budes pouzivat rezim ECON.
2.Ostriky funguji jen se zapnutymi svetly, jestli mas motorek OK, tak zkus vymenit relé, me to pomohlo.
7.Kontrolku na prasklou zarovku Golfy iv nemaji co vim
Golf 4 1.4 Generation Techno Blue, ESP, Climatronic, Winter Packet, Polodot, Mlhovky, nově denní svícení Hella
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... 4#p3200314" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“