Nefunkční klima a rozpálený kabel

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

kajzos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 28.02.2017 02:21
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Nefunkční klima a rozpálený kabel

Příspěvek od kajzos »

No sice jsem podobný problém nemohl nikde najít ale přesto jsem se obával, aby mě někdo nenařkl, že zbytečně zakládám nové téma :D diagnostiku jsem nezkoušel, myslel jsem, že někdo má zkušenost s podobným problémem. Zkusím někoho domluvit, na tu diagnostiku, díky ;)

Uživatelský avatar
Plague
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 05.10.2016 20:12
Bydliště: Brno

Re: Nefunkční klima a rozpálený kabel

Příspěvek od Plague »

Jo to nařkávání problému moc nepomáhá ;)

Ona ta klima nějakou diagnostiku má, osobní zkušenost nemám: https://www.youtube.com/watch?v=SrtUI28DfP8" onclick="window.open(this.href);return false;

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: Nefunkční klima a rozpálený kabel

Příspěvek od gars7 »

Zdravím, mám dotaz:dneska jsem chtěl odjet a kontrolka žhavení začala blikat a startér cvakal(baterie 11,64)takže jsem nenastartoval.Dal jsem druhou baterku a v pohodě nastartoval, jedu mám zap.větrák na sebe a na sklo,asi po 5 min. celý panel climatronicu vypne.Pojistky jsou v pořádku,podívám se na dráty kolem baterie a na VAG(jestly relé je o.k.)Ptám se na možný jiný problém :?: .Golf 4,1.9tdi,r.v. 98,81kw.Díky.

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: Nefunkční klima a rozpálený kabel

Příspěvek od gars7 »

Ted,když jsem si přečetl první stránku vlákna tak baterku jsem měnil cca před měsícem.Jestly vubec altík dobíjí jak má(koroze na očku nebo jiném spoji).

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Nefunkční klima a rozpálený kabel

Příspěvek od majrek001 »

tak to změř není nic jednoduššího - kdyby nedobijel, tak ti bude svítit baterka na budíkách jelikož se nevybudí altík a kontrolka nezhasne
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: Nefunkční klima a rozpálený kabel

Příspěvek od gars7 »

Druhá baterka zatím drží a s jedn.climatronicu se VAG ani nespojil,ale asi to je o kontaktu konektoru na baterii(u3 30tek pojistek)konektor byl vysunutý,možná jiný problém.Bylo to,ale poprvé co se nenačetl climatronic.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“