Zhasinani interiérových světel

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
JosefIsHere
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.10.2021 20:46

Zhasinani interiérových světel

Příspěvek od JosefIsHere »

Dobrý den, již si nevím rady se svým golfem iv, 1.9 TDI 85kw highline výbava a tři dveřová verze.
Jedná se o to, že občas, když odemknu auto, mi nesvítí interiérová světla, ale jakoby žhaví vlákna ( mám led světla, takže vážně málo svítí ), jakmile jsem vložil klíč do zapalování, rozsvítí se. Když uzamknu auto, tak také jakoby žhaví vlákna, ale méně, když dám světla do polohy vypnuto, tak zhasnou úplně.
Auto mi papá při odemknutem / zamknutem autě nějakých 0,06A, po odpojení komfortky 0,02. Zkoušel jsem také vyměnit komfortku za jinou, ale marně.
Když do komfortky ťuknu, tak se světla buď rozsvítí, nebo zhasnou ( náhodně). Když pohybuji kabeláží, tak se nic neděje, nebo občas zhasnou, ale to přisuzuji k tomu ťuknutí. To se děje i u nové komfortky.
Také jsem si všiml, že do toho méně pinoveho konektoru vede kabel, který se před ní rozděluje na dva a je vlastně připojen na dva piny. Mám komfortní jednotku : 1J0 959 799 AH
Na delphi diagnostice se objevuje chyba : neznama poloha časového stmivace světel.
Prosím vás o radu, netuším co s ním dělat.

JosefIsHere
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.10.2021 20:46

Re: Zhasinani interiérových světel

Příspěvek od JosefIsHere »

Dobrý den,
dnes jsem zjistil, že auto nereaguje na pravé dveře, takže je pravděpodobně mikrospínač v zámku pokažen, může to mít něco společného se spotřebou 20mA na komfortní jednotce ?
Zhasínání světel se zmírnilo po nové komfortní jednotce, ale auto na zamknutí nevydá zvuk jakoby dvakrát, ale jednou, jakoby se zamknul za jízdy a nefugnuje safe-lock.
Také jsem zjistil, že budíky ( pojistka sdruženého ukazatele ) májí spotřebu 40mA, je tato spotřeba normální ? po zamknutí je spotřeba stejná, ale netuším jak za 30 minut, nevím, jak připojit měřák, abych mohl odejít.
Prosím o radu a děkuji.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Zhasinani interiérových světel

Příspěvek od 11mAjA11 »

Prvně oprav ten zámek.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“