Samovolné rozblikání alarmu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
čaděj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 18.04.2017 18:42

Samovolné rozblikání alarmu

Příspěvek od čaděj »

Zdravím hoši.

Dnes když jsem přijel do práce a zamkl auto klasicky dálkou, tak po chvíli začalo auto houkat a blikat, přitom se nic nedělo. Odemkl jsem, zamkl, chvilku nic a pak znova. Tak jsem si do auta na chvíli sedl, nastartoval a zjistil jsem, že občas probliklo osvětlení interiéru, jako by se otevřeli dveře, ale zase hnedka zhaslo. Naštěstí je auto na firemním dvoře, co je uzavřený pro veřejnost, tak ho mám odemčené. Ale přes noc ho před bytovkou moc nechci nechávat odemčené. :)

Tak jsem obešel všechny dveře (i kufr :D ), zkusil jsem s nimi zalomcovat, nic, světlo ani nebliklo, tak jsem všechny několikrát otevřel, zavřel. Interiérové světlo fungovalo, jak mělo. Nevynechalo, ani se nerozsvítilo, když nemělo. Tak jsme zamkl s tím, že to bylo někde asi "zaseklé". Po chvíli začalo auto vyvádět.

Neřešil někdo něco podobného? Forum jsem prohledal a nikde jsem nic nenašel. Nemohla by to být klasická nemoc GIV - koncový spínač ve dveřích? Moc se mi teda nechce rozdělávat čtvery dveře když sněží a je zima. :D

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné rozblikání alarmu

Příspěvek od tornado1 »

diagnostikou lze jasně zjistit proč se spustil alarm
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

čaděj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 18.04.2017 18:42

Re: Samovolné rozblikání alarmu

Příspěvek od čaděj »

Takže klasicky VAGem se dá zjistit historie alarmu a jeho příčiny? :)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné rozblikání alarmu

Příspěvek od tornado1 »

ano
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“