Po havárii zlobí elektrika

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Bohy132
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.01.2019 10:51

Po havárii zlobí elektrika

Příspěvek od Bohy132 »

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám Golfa IV 110kw GTD a minulý měsíc sem s ním sklouzl kolmo předkem do příkopy, vyměnil sem teďka. Nebyl nijak zvlášť poškozený, vyměnil sem teď přední nárazník, kryty blatníků. Z nějakého neznámého důvodu mi nejde při odemykání odemykat a zamykat kufr, ale to je nejmenší problém, manuálně mi to jde. Včera, když jsem to konečně dodělal ten předek, byl sem to projet. Nějakou dobu mi od nehody blbne centr, asi 3x sem nabíjel baterku, Uplně poprvé mi to nešlo ani centrem odemknout, nabil sem baterrku, pak šlo všechno, teď mi to zas nejde i když sem nabil. Původní majitel mě informoval, že občas blbne alarm, předtím sem to řešil že sem to odemknul a zamknul centrem a bylo to v poho, ale teďka když mi to nejde tak sem musel včera odpojit baterku, alarm se furt spouští když ji připojím a všiml sem si že se mi nezamykají zadní levé dveře, vůbec nevím proč, protože ten kolík má snahu při tom manuálním zamykání tam vjet ale zase vyjede. Nevím prostě co mám dělat, zkoušel sem ho tam tlačit, zavírat otvírat všecky dveře, ale nic nefunguje... Za jakékoliv rady budu vděčný. Děkuju :good:

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Po havárii zlobí elektrika

Příspěvek od varok »

Máte originální sestavu centrálu s alarmem, nebo dodělávané? Jako první bych zkusil opravit ten zámek zadních dveří. nejspíše bude špatný některý mikrospínač, nebo jen studený spoj. V každém případě to chce vyndat zámek a zkusit. Jestli systém hlídá dveře a ty zadní nejdou zamknout, tak si jednotka alarmu myslí že je auto odemknuté a pouští sirénu.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Po havárii zlobí elektrika

Příspěvek od majrek001 »

na diagnostice zjistíš co vyvolalo poslední poplach.. Jinak bych opravil všechny zámky jak jeden blbne ostatní budou v podobné kondici

5. dveře vložka musí být natočená svisle, aby zamykal " I " pokud ani to ne, tak budou zlámané dráty v pravé průchodce pokud je to hatch
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“