Chybějící zadní opěrky hlavy - STK

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Fredos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.07.2019 17:49

Chybějící zadní opěrky hlavy - STK

Příspěvek od Fredos »

Zdravim,

Mám možná blbý dotaz a předem se omlouvám za případnou špatnou volbu kategorie.

Na STK mě vyprovodili s tím, že chybí zadní opěrky hlavy, ale jde o to, že v autě nebyly od výroby. Tedy v sedačkách není ani příprava. Chtěl bych se zeptat jestli s tím máte někdo zkušenost a je i v takovém autě nutnost je mít a tedy vymenit sedačky nebo se technik mýlil a auto by mělo projít a stačilo by jít na jinou stanici.?
Golf IV rv 2000
Děkuji

Caddy CNG
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 18.08.2013 11:33
Bydliště: Šternberk

Re: Chybějící zadní opěrky hlavy - STK

Příspěvek od Caddy CNG »

Vratil bych se tam zpatky a udelal tam kraval..
Technik je hnup. Jezdim pravidelne na stk zakaznikovi s golfem 4 99r.v. ktery je tez bez zadnich operek a nikdy se o tom nezminil...

Fredos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.07.2019 17:49

Re: Chybějící zadní opěrky hlavy - STK

Příspěvek od Fredos »

Díky za reakci,

zkusím se ještě poptat na názor jiného technika a zkusím tam taky zavolat, třeba jen došlo k omylu. Bohužel mě na místě vůbec nenapadlo se podívat jestli tam jsou pro ně otvory.

evroan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 16.11.2013 18:57

Re: Chybějící zadní opěrky hlavy - STK

Příspěvek od evroan »

Do nedávná jsem jezdil bez nich, to je asi 16 let a na STK nebyl nikdy problém a ani nevím jestli se mě tam na to někdo ptal proč tam nejsou.Koupil jsem to už bez a nebyly tam ani žádné průchody pro ně.Nic méně jsem to loni vyřešit kvůli bezpečnosti zadních cestujicich,tak jsem koupil zadní opěrky hlavy na bazoši po 150 Kč a namontoval jsem je tam .musel jsem ale na tvrdo udělat díry do polstrování protože vedení pro ty opěrky tam jsou ale úchyty jsem si musel vyrobit proto jsem odmítl zaplatit 500 Kč za jeden a je potřeba 4 ks.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Chybějící zadní opěrky hlavy - STK

Příspěvek od Goauld »

Pokud by na STK dělali problém, tak napsat do VW a žádat potvrzení o tom, že auto z výroby nemá zadní opěrky hlavy. Pak si technik na stk může říkat co chce.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“