vymena diod na pristrojovke

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Smugl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

vymena diod na pristrojovke

Příspěvek od Smugl »

Ahojte, chcem sa spytat, akym sposobom sa vymienaju diody na pristrojovke? Odletovanim a priletovanim novej? Diky

Uživatelský avatar
JanoXXL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od JanoXXL »

Skus zavolat to tejto firmy, mozno ti poradia: http://www.morituning.sk/podsvietenie.php" target="_blank

http://www.morituning.sk/cennik.php" target="_blank - cennik. Az take drahe to nie je. Mas istotu ze nic nepokazis.

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Příspěvek od GolfinoIV »

Bechy ti s tymto urcite pomoze uz to robil na svojich budikoch

Uživatelský avatar
charlie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od charlie »

to by mě taky zajímalo...protože mi začíná dost na prd svítit přístrojovka - ručičky a písmena na tachometru a otáčkoměru jsou OK, ale špatně mi svítí ty 2 displeje co jsou pod těma budíkama....v noci skoro nevidím co je tam napsáno, myslel jsem jestli nestačí pouze vyměnit tam nějaký žárovičky, ale asi ne co? :lol:
http://www.KMautodoplnky.cz
autodoplňky, autopotahy, autokoberce, autokosmetika, couvací kamery, parkovací čidla, xenony, tuning, autohifi, střešní nosiče a boxy, vybavení autodílen

Uživatelský avatar
charlie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od charlie »

charlie píše:to by mě taky zajímalo...protože mi začíná dost na prd svítit přístrojovka - ručičky a písmena na tachometru a otáčkoměru jsou OK, ale špatně mi svítí ty 2 displeje co jsou pod těma budíkama....v noci skoro nevidím co je tam napsáno, myslel jsem jestli nestačí pouze vyměnit tam nějaký žárovičky, ale asi ne co? :lol:
nikdo neví?
http://www.KMautodoplnky.cz
autodoplňky, autopotahy, autokoberce, autokosmetika, couvací kamery, parkovací čidla, xenony, tuning, autohifi, střešní nosiče a boxy, vybavení autodílen

Uživatelský avatar
Veider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena diod na pristrojovke

Příspěvek od Veider »

GIV žárovičky nemá, pouze diody a ještě ne ty klasický, ale takový ty miniaturní plochý. Při výměně pozor na jejich barvu a označení, chce to sehnat ty od VW já jsem při výměně sehnal jiný a svítily jinak. Případně řešením je třeba předělat celou přístrojovku fo jiný barvy, když už jsou budíky stejně rozdělaný. Třeba bílá barva společně s červenejma rafičkama fakt nemá chybu a dokonce se i líp čtou displeje. Ta modrá děsně tahá za oči v noci.

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Re: vymena diod na pristrojovke

Příspěvek od TDiBora »

Veider - tak jak seš na tom s těma budíkama chlape?

Uživatelský avatar
Veider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena diod na pristrojovke

Příspěvek od Veider »

TDiBora píše:Veider - tak jak seš na tom s těma budíkama chlape?
:lol: :lol: Dobřeeee.mám je doma ve skříni. Ale už mám všechno sehnaný, jen jsem jaksi ještě neměl čas to s někým řešit. Ani jsem nevolal tomu chlápkovi na kterýho jsi mi dával kontakt :oops:

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Re: vymena diod na pristrojovke

Příspěvek od TDiBora »

Veider píše:
TDiBora píše:Veider - tak jak seš na tom s těma budíkama chlape?
:lol: :lol: Dobřeeee.mám je doma ve skříni. Ale už mám všechno sehnaný, jen jsem jaksi ještě neměl čas to s někým řešit. Ani jsem nevolal tomu chlápkovi na kterýho jsi mi dával kontakt :oops:
Tak to sis koupil pěknýho služebníka. Hlídaji ti ty budíky aspon neco duležitýho v té skříni. Teda mimo rychlosti, teploty vody, spotřeby atd :mrgreen: Co ten práh. Už jsi ho opravil? :lol:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“