kroužek pod volant na4raminko

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
hornet
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: štírky-sev.morava
Kontaktovat uživatele:

kroužek pod volant na4raminko

Příspěvek od hornet »

prosim nevite nekdo za kolik se dá koupit ten kroužek pod volant ,a popř obrazek jak vlastně vypadá ??? na volant do g4 98 čtyřamený , dneska po delšim startovani mi zustaly svitit airbagy ...na vagu budu až tak v patek ...muže to udělat ten pokles napětí ,,ve faq jsem hledal ,ale nic co by mi pomohlo jsem nenašel ..díky

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: kroužek pod volant na4raminko

Příspěvek od Tomm »

hornet píše:prosim nevite nekdo za kolik se dá koupit ten kroužek pod volant ,a popř obrazek jak vlastně vypadá ??? na volant do g4 98 čtyřamený , dneska po delšim startovani mi zustaly svitit airbagy ...na vagu budu až tak v patek ...muže to udělat ten pokles napětí ,,ve faq jsem hledal ,ale nic co by mi pomohlo jsem nenašel ..díky
Hlavne zatim nic neshanej, muze to byt spousta veci, nejen ten krouzek. Lisi se s ESP nebo bez. Novy stoji raketu (u VW), jinak jde sehnat z vrakace nebo annonce. Prvne zjisti zavadu na vagu, dal se uvidi..
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
LAZO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: opavsko

Re: kroužek pod volant na4raminko

Příspěvek od LAZO »

Pánové, promiňte že lezu do tématu už rok starého, ale rozsvítila se mi kontrolka ESP. Ve VAGu mi to napsalo - závada 00778 -Snímač úhlu řízení,03- mechanická závada. Poraďte, kde ho mám hledat, popřípadě kde rozumně koupit ? Paskal mi poradil, že je pod volantem. Jak jsem podle vás pochopil, je to ten díl hned pod airbagem? ( mám G4, 1,9 - 96KW, 4motion, variant 02)
Dík

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: kroužek pod volant na4raminko

Příspěvek od Tomm »

LAZO píše:Pánové, promiňte že lezu do tématu už rok starého, ale rozsvítila se mi kontrolka ESP. Ve VAGu mi to napsalo - závada 00778 -Snímač úhlu řízení,03- mechanická závada. Poraďte, kde ho mám hledat, popřípadě kde rozumně koupit ? Paskal mi poradil, že je pod volantem. Jak jsem podle vás pochopil, je to ten díl hned pod airbagem? ( mám G4, 1,9 - 96KW, 4motion, variant 02)
Dík
Rok stareho? Vzdyt jsem tu odpoved psal pred 2ma dny 8O

Jo, "krouzek" je hned pod volantem. Je to takovy cerny kulaty s konektorem.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
LAZO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: opavsko

Re: kroužek pod volant na4raminko

Příspěvek od LAZO »

Omlouvám se, překlepl jsem se v kopirování ..... Ale díky, už jsem ho našel a vymontoval. Uvidíme, jestli seženu nějaký rozumný.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“