nesviti koncove svetlo

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Prdik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02

nesviti koncove svetlo

Příspěvek od Prdik »

ahoj,
mam problem,ze mi nesviti leve koncove svetlo.
kdyz sem se na to dival,tak to vypada,ze je to udelane tak,ze je jeden cely svazek veden k levemu svetlu a potom znovu cely dalsi svazek k pravemu svetlu.
zahada pro me je,ze proud nejde pouze v tom jednom dratku,ktery privadi proud levemu zadnimu koncovemu svetlu, ostatni zarovky v tom svetle sviti bez problemu a pravé svetlo je taky uplne OK vcetne koncoveho.
nevite co se mohlo po ceste stat a kde mam hledat pricinu?respektive co budu muset vsechno rozebrat,abych ji nasel a kudy ten drat vede. nebo kam se podivat nejdriv
diky :999:

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: nesviti koncove svetlo

Příspěvek od baciluss »

Prdik píše:ahoj,
mam problem,ze mi nesviti leve koncove svetlo.
kdyz sem se na to dival,tak to vypada,ze je to udelane tak,ze je jeden cely svazek veden k levemu svetlu a potom znovu cely dalsi svazek k pravemu svetlu.
zahada pro me je,ze proud nejde pouze v tom jednom dratku,ktery privadi proud levemu zadnimu koncovemu svetlu, ostatni zarovky v tom svetle sviti bez problemu a pravé svetlo je taky uplne OK vcetne koncoveho.
nevite co se mohlo po ceste stat a kde mam hledat pricinu?respektive co budu muset vsechno rozebrat,abych ji nasel a kudy ten drat vede. nebo kam se podivat nejdriv
diky :999:
Kabel vedie po lavej strane pod prahom a najblizsi konektor je v stlpiku A. Tam kde mas paku na otvaranie kapoty. Hladaj sedo/cierny kabel v 5pinovom konektore na pozicii č.4 Podla schemy by to mal byt ten a skus ho presvietit. Pripadne pomeraj ten konektor.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Prdik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: nesviti koncove svetlo

Příspěvek od Prdik »

dekuji za radu,
jen se jeste zeptam,kde sezenu to schema a jestli je v nem vyznacena ta pozice 4 8O
nebo jestli mate nejake foto,jak to vypada

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: nesviti koncove svetlo

Příspěvek od baciluss »

Prdik píše:dekuji za radu,
jen se jeste zeptam,kde sezenu to schema a jestli je v nem vyznacena ta pozice 4 8O
nebo jestli mate nejake foto,jak to vypada
Přílohy
koncove svetlo.JPG
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Prdik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: nesviti koncove svetlo

Příspěvek od Prdik »

dekuji :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“