Budiky vymena displaye

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Budiky vymena displaye

Příspěvek od MaF »

Dotaz,

kdyz mam praskly display s pocitanim kilometru, da se vymenit za novy? Je tam pripajeny nebo tak neco na ten tistak podtim?

Diky za odpoved...
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Budiky vymena displaye

Příspěvek od GolfinoIV »

MaF píše:Dotaz,

kdyz mam praskly display s pocitanim kilometru, da se vymenit za novy? Je tam pripajeny nebo tak neco na ten tistak podtim?

Diky za odpoved...
na akych budikoch?
myslim S PC bez . MFA poldot maxidot?

ak su to tie uplne najobycajnejsie budiky tak display je pajkovany a neviem ci stoji za to vrazat do neho peniaze. skor by som zohnal nove budiky ak su to obycajne
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Budiky vymena displaye

Příspěvek od MaF »

GolfinoIV píše:
MaF píše:Dotaz,

kdyz mam praskly display s pocitanim kilometru, da se vymenit za novy? Je tam pripajeny nebo tak neco na ten tistak podtim?

Diky za odpoved...
na akych budikoch?
myslim S PC bez . MFA poldot maxidot?

ak su to tie uplne najobycajnejsie budiky tak display je pajkovany a neviem ci stoji za to vrazat do neho peniaze. skor by som zohnal nove budiky ak su to obycajne
nene polodot... nekdo ho tu prodaval ale neodepsal jestli mi ho nakonec poslal... budiky byly v poradku, polodot display ok, hodiny ok, ale citac kilometru vpravo jak je budik s rychlosti byl rozbity... tak jsem si rikal ze bych tam hodil display z mych co mam ted a mohl oby to byt ok.
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Budiky vymena displaye

Příspěvek od GolfinoIV »

MaF píše:
GolfinoIV píše: na akych budikoch?
myslim S PC bez . MFA poldot maxidot?

ak su to tie uplne najobycajnejsie budiky tak display je pajkovany a neviem ci stoji za to vrazat do neho peniaze. skor by som zohnal nove budiky ak su to obycajne
nene polodot... nekdo ho tu prodaval ale neodepsal jestli mi ho nakonec poslal... budiky byly v poradku, polodot display ok, hodiny ok, ale citac kilometru vpravo jak je budik s rychlosti byl rozbity... tak jsem si rikal ze bych tam hodil display z mych co mam ted a mohl oby to byt ok.
pokial mas skusenositi s elektronikou tak to nie je ziadna veda ta vymena
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“