Interiér elektro

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
trucker
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.10.2007 21:02

Interiér elektro

Příspěvek od trucker »

Mohl by mě někdo poradit??Když nechám zapnuté světla a vypnu motor tak vypínač někdy troubí a někdy ne.Nevíte čím by to mohlo být??Mám Golfa VI 1,9 TDI

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Interiér elektro

Příspěvek od baciluss »

Ja som prisiel na to ze mi vresti signalizacia svetiel len po vytiahnuti kluca zo spinacky.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Interiér elektro

Příspěvek od Dr.Diesel »

trucker píše:Mohl by mě někdo poradit??Když nechám zapnuté světla a vypnu motor tak vypínač někdy troubí a někdy ne.Nevíte čím by to mohlo být??Mám Golfa VI 1,9 TDI
Ma rvat pri otevrenych dverich bez klicku a rozsvicenych svetlech nebo zapnutym blinkru (sviti parkovacka). Spina to mikrospinac v zamku ridicovych dveri, takze jestli to dela kraviny, muze to bejt on.
baciluss píše:Ja som prisiel na to ze mi vresti signalizacia svetiel len po vytiahnuti kluca zo spinacky.
To je normalni.
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
Karlos2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Interiér elektro

Příspěvek od Karlos2 »

Zdar je to vadný mikrospínač v zámku dveří u řidiče.Nejvíc se používají tak se opotřebí.A poté nesvítí stropní svítilna při otevření odemčeného auta.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Interiér elektro

Příspěvek od baciluss »

baciluss píše:Ja som prisiel na to ze mi vresti signalizacia svetiel len po vytiahnuti kluca zo spinacky.
To je normalni.[/quote]
Ja nehovorim ze nie :D
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“