roznětkaairbagu N95-vyřešeno

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
hornet
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: štírky-sev.morava
Kontaktovat uživatele:

roznětkaairbagu N95-vyřešeno

Příspěvek od hornet »

dneska mi vypsal vag zavadu 00588-roznetka airbagu ,strana řidiče N95 ..hodnota odporu přiliš velka ..nesetkal se s touto zavadou prosim nekdo ,nebo nevite jak jiodstranit ,da se ta chyba smazat ve VAGU ,nebo na to musi byt ten VAS???? díky ...
Naposledy upravil(a) hornet dne 07.10.2007 20:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: roznětkaairbagu N95

Příspěvek od baciluss »

Jasne ja som to mal...Odpoj baterku :!: Zhod bag z volantu a ten zlty konektok odpoj a zapoj asi 5 x a daj to dokopy. Pripoj baterku a vymaz chybu. A malo by to byt ok. Aspon ja som to tak riesil. Ak to bude aj nadalej vypisovat tak moze byt bag v prd...
Hlavne opatrne pri praci s bagom ...nemier si s nim medzi oci. Nikdy nevies kedy tomu zadrbe :!:
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
hornet
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: štírky-sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: roznětkaairbagu N95

Příspěvek od hornet »

takže mysliš že ta chyba jde smazat ve vagu ???jinak mužu skočit na ten vas ,ma ho kolega o par vesnic dál ...jinak diky ,doufam že to bude tim ....

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: roznětkaairbagu N95

Příspěvek od baciluss »

jasne chyba sa da zmazat v pohode len ju nezmazes kym ten konektor bude mat zly kontakt. Preto tym ze ho niekolko krat rozpojis a spojis sa tie kontakti trochu poskrabu a hned to chyti kontakt a mas postarostiach...v tom lepsom pripade. Hlavne prosimta bacha na ten bag.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
hornet
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: štírky-sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: roznětkaairbagu N95

Příspěvek od hornet »

pane bacillus ,měl jsi pravdu ,pročištěny kontakty ,vymazana chyba a zavada odstraněna!!!!!! už to fáchá ..mam vás rád kluci :twisted:

Uživatelský avatar
kodlisek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: brno

Re: roznětkaairbagu N95-vyřešeno

Příspěvek od kodlisek »

zdarec mam stejny problem :( nejdrive se mi kontrolka rozsvitila tak shruba jednou za tri mesice.tak jsem zavadu smazal a zase jsem mel na chvili pokoj.jenze ted kdyz smazu zavadu tak po druhe jizde se mi zase kontrolka rozsviti :evil: zkousel jsem vymenit airbag a bylo to stejny.a ocisteni kontaktu taky nepomaha.nevite nekdo co s tim?
a jeste by me zajimalo jestli ten airbag vubec funguje kdyz sviti kontrolka.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: roznětkaairbagu N95-vyřešeno

Příspěvek od Tomm »

kodlisek píše:zdarec mam stejny problem :( nejdrive se mi kontrolka rozsvitila tak shruba jednou za tri mesice.tak jsem zavadu smazal a zase jsem mel na chvili pokoj.jenze ted kdyz smazu zavadu tak po druhe jizde se mi zase kontrolka rozsviti :evil: zkousel jsem vymenit airbag a bylo to stejny.a ocisteni kontaktu taky nepomaha.nevite nekdo co s tim?
a jeste by me zajimalo jestli ten airbag vubec funguje kdyz sviti kontrolka.
Ne, kdyz sviti kontrolka tak jsou bagy vypnuty.

Co krouzek pod volantem? Nezkousel jsi vymenit?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
kodlisek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: brno

Re: roznětkaairbagu N95-vyřešeno

Příspěvek od kodlisek »

Tomm píše:
kodlisek píše:zdarec mam stejny problem :( nejdrive se mi kontrolka rozsvitila tak shruba jednou za tri mesice.tak jsem zavadu smazal a zase jsem mel na chvili pokoj.jenze ted kdyz smazu zavadu tak po druhe jizde se mi zase kontrolka rozsviti :evil: zkousel jsem vymenit airbag a bylo to stejny.a ocisteni kontaktu taky nepomaha.nevite nekdo co s tim?
a jeste by me zajimalo jestli ten airbag vubec funguje kdyz sviti kontrolka.
Ne, kdyz sviti kontrolka tak jsou bagy vypnuty.

Co krouzek pod volantem? Nezkousel jsi vymenit?
ani nevim ze tam nejakej krouzek je :( moc se v tom nevyznam.k cemu tam slouzi?a kolik muze pripadne stat?sem si myslel ze staci jen zapojit konektor je to.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: roznětkaairbagu N95-vyřešeno

Příspěvek od Tomm »

kodlisek píše:
Tomm píše: Ne, kdyz sviti kontrolka tak jsou bagy vypnuty.

Co krouzek pod volantem? Nezkousel jsi vymenit?
ani nevim ze tam nejakej krouzek je :( moc se v tom nevyznam.k cemu tam slouzi?a kolik muze pripadne stat?sem si myslel ze staci jen zapojit konektor je to.
Pod volantem neni kabel, nebot by se neustalym kroucenim volantu utrhnul. Misto toho je tam takovej specialni "krouzek", neco jako princip autodrahy ("koleje" + sberne kartacky), na sobe ma konektor a to je ten do kteryho pripojis kablik spojujici bag a auto ve volantu. No a chyba nastane kdyz se ten krouzek "vydre" a ma tedy spatnej kontakt. Nerikam ze to tim musi byt, vetsinou ale chyba bagu u ridice byva toto :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
kodlisek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: brno

Re: roznětkaairbagu N95-vyřešeno

Příspěvek od kodlisek »

Tomm píše:
kodlisek píše: ani nevim ze tam nejakej krouzek je :( moc se v tom nevyznam.k cemu tam slouzi?a kolik muze pripadne stat?sem si myslel ze staci jen zapojit konektor je to.
Pod volantem neni kabel, nebot by se neustalym kroucenim volantu utrhnul. Misto toho je tam takovej specialni "krouzek", neco jako princip autodrahy ("koleje" + sberne kartacky), na sobe ma konektor a to je ten do kteryho pripojis kablik spojujici bag a auto ve volantu. No a chyba nastane kdyz se ten krouzek "vydre" a ma tedy spatnej kontakt. Nerikam ze to tim musi byt, vetsinou ale chyba bagu u ridice byva toto :idea:
jo diky moc,to bude urcite tim.akorat mam jeste posledni dotaz,jestli ten krouzek tam pujde i treba z oktavky nebo pasata.zkusil bych totiz asi zavolat na vrakoviste jestli to tam nemaj

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: roznětkaairbagu N95-vyřešeno

Příspěvek od DworiBak »

kodlisek píše: jo diky moc,to bude urcite tim.akorat mam jeste posledni dotaz,jestli ten krouzek tam pujde i treba z oktavky nebo pasata.zkusil bych totiz asi zavolat na vrakoviste jestli to tam nemaj
z okty je stejnej :wink:

Uživatelský avatar
hornet
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: štírky-sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: roznětkaairbagu N95-vyřešeno

Příspěvek od hornet »

mam tu jeden an giv bez esp ..cca za 400kč +pošta

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: roznětkaairbagu N95-vyřešeno

Příspěvek od Madi »

Je detailík myslim že tam nejsou kontakty který jezdí po dráze ale nějaký pásek s vodivýma cestama kterej se tam nějak zvláštně namotává :) Co to proměřit ??
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
kodlisek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: brno

Re: roznětkaairbagu N95-vyřešeno

Příspěvek od kodlisek »

tak jsem jeste zkusil po rade od horneta pred vymenou krouzku prihnout kontaktni plisky co jsou na konektoru ktery se pripojuje na volant.zavada se zatim neobjevila a doufam ze to tak zustane :D takze vsem dik

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“