Vypínač světel Vyřešeno !

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
martintdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Vypínač světel Vyřešeno !

Příspěvek od martintdi »

zničeho nic mi přestala svítit palubovka myslím tim osvětlení přístrojů a vypínačů.Je možné aby odešel hlavni vypínač ?
Naposledy upravil(a) martintdi dne 08.10.2007 18:17, celkem upraveno 1 x.
Škoda 130 TDi 81KW
VW Golf IV TDi PD Variant 85KW

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypínač světel

Příspěvek od baciluss »

No teraz si niesom isty ci je na podsvit poistka ale vytiahnut vypinac je otazka 3 sekund a skus z niekym zamenit a uvidis.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
martintdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypínač světel

Příspěvek od martintdi »

baciluss píše:No teraz si niesom isty ci je na podsvit poistka ale vytiahnut vypinac je otazka 3 sekund a skus z niekym zamenit a uvidis.
koukal jsem na pojistky a jsou dobré. zkusím si pujčit jinej vypínač a uvidím jinačí řešeni asi nevidím. stejně je to divný
Škoda 130 TDi 81KW
VW Golf IV TDi PD Variant 85KW

Uživatelský avatar
martintdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypínač světel Vyřešeno !

Příspěvek od martintdi »

Tak bylo to nakonec tím že jsem měl zapalovač ve zkratu. Dělal celou paseku tím že mi nesvítilo podsvícení palubovky a vypínačů.
Škoda 130 TDi 81KW
VW Golf IV TDi PD Variant 85KW

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypínač světel Vyřešeno !

Příspěvek od baciluss »

martintdi píše:Tak bylo to nakonec tím že jsem měl zapalovač ve zkratu. Dělal celou paseku tím že mi nesvítilo podsvícení palubovky a vypínačů.
Ty fajciiis??? :old: :lol: Zapik som vyhodil ako prvy a mam tam svetielko z Touarega 8)
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
martintdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypínač světel Vyřešeno !

Příspěvek od martintdi »

baciluss píše:
martintdi píše:Tak bylo to nakonec tím že jsem měl zapalovač ve zkratu. Dělal celou paseku tím že mi nesvítilo podsvícení palubovky a vypínačů.
Ty fajciiis??? :old: :lol: Zapik som vyhodil ako prvy a mam tam svetielko z Touarega 8)
néééééé ja nefajčím . Fajčení je humus smrdí potom člověku s pusy :D Je to zvláštní jak jsem skládal středový panel tak jsem si hrál se zapalovačem jestli vůbec funguje a nějak se seknul a ja si toho nevšimnul a dělalo mi to takovou paseku.
Škoda 130 TDi 81KW
VW Golf IV TDi PD Variant 85KW

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Vypínač světel Vyřešeno !

Příspěvek od Tomm »

baciluss píše:
martintdi píše:Tak bylo to nakonec tím že jsem měl zapalovač ve zkratu. Dělal celou paseku tím že mi nesvítilo podsvícení palubovky a vypínačů.
Ty fajciiis??? :old: :lol: Zapik som vyhodil ako prvy a mam tam svetielko z Touarega 8)
OT: Zajimave, nechal jsem asi tyden to svetylko nabijet a pritom se mi razantne zhorsilo startovani, baterka mela jen 50% kapacity. Pak jsem svetylko vyndal a po 14dnech se starty zlepsily a baterka ma asi 75%. Nevim jestli to bylo tim, ale dej na to pozor. :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypínač světel Vyřešeno !

Příspěvek od Toxyz »

Tomm píše:
baciluss píše: Ty fajciiis??? :old: :lol: Zapik som vyhodil ako prvy a mam tam svetielko z Touarega 8)
OT: Zajimave, nechal jsem asi tyden to svetylko nabijet a pritom se mi razantne zhorsilo startovani, baterka mela jen 50% kapacity. Pak jsem svetylko vyndal a po 14dnech se starty zlepsily a baterka ma asi 75%. Nevim jestli to bylo tim, ale dej na to pozor. :idea:
a nenechal si ho svítit? :idea: 8)
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Vypínač světel Vyřešeno !

Příspěvek od Tomm »

Toxyz píše:
Tomm píše: OT: Zajimave, nechal jsem asi tyden to svetylko nabijet a pritom se mi razantne zhorsilo startovani, baterka mela jen 50% kapacity. Pak jsem svetylko vyndal a po 14dnech se starty zlepsily a baterka ma asi 75%. Nevim jestli to bylo tim, ale dej na to pozor. :idea:
a nenechal si ho svítit? :idea: 8)
Ne, nenechal. Spis myslim ze to nejak vybijelo baterku, ale podle me tam musi byt odber temer nulovy, takze je to zahada :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypínač světel Vyřešeno !

Příspěvek od baciluss »

Mam ho tam uz dlho a zatial v pohode ale dik. Aspon viem ze ked sa zacne nieco sr*t tak pojdem po nom :wink:
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“