Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od Nalim »

tak spotreba je asi ok

Uživatelský avatar
martex
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od martex »

vwberni píše:
Nalim píše:Tak tacho je v poho a bylo to spatnym kodovanim budiku.diky Martexovi za tech podporu
a to drhnuti ? to bylo kodovanim ? potreboval bych to tak otovit drhne mi to oklo 3000 rpm ale stalo se ze drhlo i od zacatku
drhnutí je na 99% "motorek" nebo drhne rafika o polep...
http://www.chipforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od Nalim »

No trosku mi to drhne,ale pri testu na vagu to jde docela dobre,tak nevim.jinak mi to dela u tacho

Uživatelský avatar
martex
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od martex »

dá se to poznat ještě tím že to vyzkoušíš lehce prstem..většinou to drhne na stejných místech..samozřejmě že opatrně... 8)
http://www.chipforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od TDiBora »

Nalim píše:Otackomer jde v poho..jen tacho jde asi o 20km min nez je obvykle.Drhne mi to u tacho.Palivo stelovat jde....odecitas a nebo pricitas procenta.dela se to pres vag.
Kdybych vymenil snimac rychlosti myslite,ze by to bylo lepsi?
A jaký máš číslo budíku? Jestli nemáš jeno 1j0 v obalu 1J5.... To by pak znamenalo že cca v 70km/h jedeš 90km/h atd. No ale jinak vímena 220 za 260 a nebo 1J0 za 1J5 tak to není problém (nepromeřujeto) A pokud ti zadrhává ta rafička tak stačí ji jen kousek povitáhnout. Jo a tuhle jsem mluvil s maníkem kterej říkal že není problém kompletně přehrát soft v budíkach. I v četně VINu. 8O

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od Tomm »

TDiBora píše:
Nalim píše:Otackomer jde v poho..jen tacho jde asi o 20km min nez je obvykle.Drhne mi to u tacho.Palivo stelovat jde....odecitas a nebo pricitas procenta.dela se to pres vag.
Kdybych vymenil snimac rychlosti myslite,ze by to bylo lepsi?
A jaký máš číslo budíku? Jestli nemáš jeno 1j0 v obalu 1J5.... To by pak znamenalo že cca v 70km/h jedeš 90km/h atd. No ale jinak vímena 220 za 260 a nebo 1J0 za 1J5 tak to není problém (nepromeřujeto) A pokud ti zadrhává ta rafička tak stačí ji jen kousek povitáhnout. Jo a tuhle jsem mluvil s maníkem kterej říkal že není problém kompletně přehrát soft v budíkach. I v četně VINu. 8O
VIN v budikach je az u nejnovejsich typu. 1J0 a 1J5 znamena obyc a chromovy kryt. 1J5 jsou vzdy do 260, 1J0 muzou i nemusi byt do 260 :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od TDiBora »

Tomm píše:
TDiBora píše: A jaký máš číslo budíku? Jestli nemáš jeno 1j0 v obalu 1J5.... To by pak znamenalo že cca v 70km/h jedeš 90km/h atd. No ale jinak vímena 220 za 260 a nebo 1J0 za 1J5 tak to není problém (nepromeřujeto) A pokud ti zadrhává ta rafička tak stačí ji jen kousek povitáhnout. Jo a tuhle jsem mluvil s maníkem kterej říkal že není problém kompletně přehrát soft v budíkach. I v četně VINu. 8O
VIN v budikach je az u nejnovejsich typu. 1J0 a 1J5 znamena obyc a chromovy kryt. 1J5 jsou vzdy do 260, 1J0 muzou i nemusi byt do 260 :idea:
To jsi napsal moc hezky ale zapomel jsi na to že 1J0 mají diametrálne i odlišnej polep od 1J5. Proto jsem to psal jako rozdíl. :lol:

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od TDiBora »

Tomm - jo a ten samej rozdíl byl i u Octavie I. něco jako 1J5/1J0. podívej se nejdřív na pár fotek pokud je nemáš doma. :wink:

Uživatelský avatar
GARETT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 06.10.2007 17:09
Bydliště: SLOVENSKO-Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od GARETT »

VERU JA SOM TO TU TIEZ RIESIL A 1J0 sa da zamenit z 1J5 ale to bude zle ukazovat pri 80kmh na 1J5 pojdete na 1J0 100kmh takze sranda......

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od TDiBora »

Ale jak jsem psal údajně by neměl byt problém s kompletním přehráním softu. :D

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od motorpower »

Budíky polodot, maxidot na prodej ,do 220 IMMO3 a hlavně budou ukazovat správně. Pro Nalim ---------pošli mi výpis kodování ze svých budíků a VW číslo budíků.

http://www.sgs-servis.cz

Uživatelský avatar
GARETT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 06.10.2007 17:09
Bydliště: SLOVENSKO-Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od GARETT »

nazdarek som zo slovenska a mal by som zaujem o chromy budiky s polodotem do 260 na gIV ale nevem ake immo ja mam origo vo svojom 1J0 920 822 C co mas momentalne na predaj daj vedie diky zatial,a bol by si mi to ochotny poslat na slovensko,

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od MaF »

dobrosh, nechci zakladat nove tema

Mam neCAN budiky benzina 1.4 16V do 220 km/h, "1J0" atd.... a chci kupovat neCAN s MFAckem z 1.6 do 260km/h cislo dilu zacatek tez "1J0"... muzu nakodovat ty 1.6 budiky tak jak byly ty 1.4 a ukazovali spravne, je to tak?
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od Nalim »

chiptuner píše:Budíky polodot, maxidot na prodej ,do 220 IMMO3 a hlavně budou ukazovat správně. Pro Nalim ---------pošli mi výpis kodování ze svých budíků a VW číslo budíků.

http://www.sgs-servis.cz
To bych musel do auta s vagem,ale ted je tam zima :lol:
Vsechno uz je ok,,,,jen spotreba o trosku vyssi,tak nevim co s tim.......

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“