Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od Nalim »

Dal jsem nove budiky a nemuzu nakodovat dva klice...vzdy mi de jen jeden.nevite proc?Delam neco spatne?
A nemate nekdo navod jak deaktivovat ostrikovace v budikach?
A posledni otazka...dal jsem si ty chrom budiky,ktere maji tacho do 260km a predtim jsem mel do 220...se mi zda,ze to trosku ukazuje jinak....ma ukazovat stejne nebo je neco spatne...dokonce se mi zda,ze tacho rucicka nejde plynule,ale jakoby se trha.

No jeste musim seridit spotrebu paliva taky ukazuje hodne :(

Neni vsechno jednoduche jak se zda :lol:
Naposledy upravil(a) Nalim dne 14.10.2007 09:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Nové budiky

Příspěvek od matiass »

Nalim píše:Dal jsem nove budiky a nemuzu nakodovat dva klice...vzdy mi de jen jeden.nevite proc?Delam neco spatne?
A nemate nekdo navod jak deaktivovat ostrikovace v budikach?
A posledni otazka...dal jsem si ty chrom budiky,ktere maji tacho do 260km a predtim jsem mel do 220...se mi zda,ze to trosku ukazuje jinak....ma ukazovat stejne nebo je neco spatne...dokonce se mi zda,ze tacho rucicka nejde plynule,ale jakoby se trha.

No jeste musim seridit spotrebu paliva taky ukazuje hodne :(

Neni vsechno jednoduche jak se zda :lol:
Při kodování klíčů nastavil sis i počet klíčů? Co se ostřikovačů týče tak to nevim bude to ale asi někde v panelu přístrojů 17. Co se rychloměru týče tak mám pocit že ti to bude asi ukazovat blbě pořád ale možná se pletu...
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Nové budiky

Příspěvek od Nalim »

matiass píše:
Nalim píše:Dal jsem nove budiky a nemuzu nakodovat dva klice...vzdy mi de jen jeden.nevite proc?Delam neco spatne?
A nemate nekdo navod jak deaktivovat ostrikovace v budikach?
A posledni otazka...dal jsem si ty chrom budiky,ktere maji tacho do 260km a predtim jsem mel do 220...se mi zda,ze to trosku ukazuje jinak....ma ukazovat stejne nebo je neco spatne...dokonce se mi zda,ze tacho rucicka nejde plynule,ale jakoby se trha.

No jeste musim seridit spotrebu paliva taky ukazuje hodne :(

Neni vsechno jednoduche jak se zda :lol:
Při kodování klíčů nastavil sis i počet klíčů? Co se ostřikovačů týče tak to nevim bude to ale asi někde v panelu přístrojů 17. Co se rychloměru týče tak mám pocit že ti to bude asi ukazovat blbě pořád ale možná se pletu...
No prave,ze jsem navolil pocet klicu,ale neukaze se TEST..pusti me to jen u jednoho klice.
S tim tacho fakt nic neudelam?Tomm mi prave rikal,ze by to melo ukazovat normalne. :( Nestacilo by treba vymenit jen nejake cidlo?

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Nové budiky

Příspěvek od matiass »

Nalim píše:
matiass píše: Při kodování klíčů nastavil sis i počet klíčů? Co se ostřikovačů týče tak to nevim bude to ale asi někde v panelu přístrojů 17. Co se rychloměru týče tak mám pocit že ti to bude asi ukazovat blbě pořád ale možná se pletu...
No prave,ze jsem navolil pocet klicu,ale neukaze se TEST..pusti me to jen u jednoho klice.
S tim tacho fakt nic neudelam?Tomm mi prave rikal,ze by to melo ukazovat normalne. :( Nestacilo by treba vymenit jen nejake cidlo?
Já si právě chtěl taky dávat tacho z 220 na 260 ale bylo mi řečeno že to nelze tak sem se nepídil proč to nejde... Stěma klíčema je to divný to bude nějaká kravina chce to jen zjistit kde je problém... :roll:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Nové budiky

Příspěvek od matiass »

Jo jinak tady ještě probíraj kontrolku ostřikovačů http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=28&t=40288 :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Nové budiky

Příspěvek od Nalim »

Tak to me hodne bude sr*t pokud to nepujde...myslim to tacho.

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od Nalim »

Nevite jak je to s tim tacho?Opravdu mi nebude ukazovat?

Uživatelský avatar
Pasul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od Pasul »

Já bych mněl a dokonce dvě řešení. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od Nalim »

no jo no :shrk:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od Tomm »

Ja opravdu cetl ze to "pry" nehraje roli - jestli je nahore 100 nebo 130kmh.. tak nevim no :-(
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od vwberni »

vwberni píše:
Tomm píše:Ja opravdu cetl ze to "pry" nehraje roli - jestli je nahore 100 nebo 130kmh.. tak nevim no :-(
ja teda mel obyc budiky nahore predtim 130 a ted 100 a podle takovejch tech nastenejch tabuli co meri je to ok, ale mel jsem i predtim do 260
kde to ma ukazovat vyhodnocuji budiky podle snimace takze si to prizpusobi a jestli je to uprostred nebo dole je teda podle me jedno .
me taky drhne rucicka otacek kolem 3000 nekdy pridrhava i kolem 1500 a nekdy vubec .
pri spusteni testu otacek je to ale videt ze drhne :( taky nevim proc kdyby jsi na to prisel tak mi dej vedet , s klicema jsem mel uplne stejny problem nakonec mi to udelal bechy neznamo jak :) ,

jo jeste mi nejde signalizovani rozsvicenych svetel nebzuci to to ti jde ??? nevis cim by to mohlo byt

hodnoty spotreby jdou stelovat ? tak to by me zajimalo prijde mi taky ze to ukazuje trochu nesmysli ihned po nastartovani to klesa skoro ze sta litru apod ... a pak mam mit nizkej prumer :)

kdyby jsi na to prisel tak mi dej prosim vedet ...

kde jsi ty budiky vubec sehnal vubec nejsou .... :( :)

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od Nalim »

Otackomer jde v poho..jen tacho jde asi o 20km min nez je obvykle.Drhne mi to u tacho.Palivo stelovat jde....odecitas a nebo pricitas procenta.dela se to pres vag.
Kdybych vymenil snimac rychlosti myslite,ze by to bylo lepsi?

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od vwberni »

Nalim píše:Otackomer jde v poho..jen tacho jde asi o 20km min nez je obvykle.Drhne mi to u tacho.Palivo stelovat jde....odecitas a nebo pricitas procenta.dela se to pres vag.
Kdybych vymenil snimac rychlosti myslite,ze by to bylo lepsi?
asi urcite na nicem jinem to zavisle uz neni nemas nejaky netypicky rozmer pneu ? ale predtim to teda bylo zrejme asi ok

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od matiass »

Nalim píše:Otackomer jde v poho..jen tacho jde asi o 20km min nez je obvykle.Drhne mi to u tacho.Palivo stelovat jde....odecitas a nebo pricitas procenta.dela se to pres vag.
Kdybych vymenil snimac rychlosti myslite,ze by to bylo lepsi?
A při testu na vagu to probíhá jak? Na který hodnotě se zastaví?
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Nové budiky spatne ukazuje tacho:-((

Příspěvek od Nalim »

matiass píše:
Nalim píše:Otackomer jde v poho..jen tacho jde asi o 20km min nez je obvykle.Drhne mi to u tacho.Palivo stelovat jde....odecitas a nebo pricitas procenta.dela se to pres vag.
Kdybych vymenil snimac rychlosti myslite,ze by to bylo lepsi?
A při testu na vagu to probíhá jak? Na který hodnotě se zastaví?
Na vagu nejak nemuzu rozjed tacho..vsechny rucicky ukazuji do maxima,ale tacho stoji...ale kdyz jezdim,tak ukazuje.....ma se tacho taky hybat,kdyz je na vagu a dam akcni cleny?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“