Cerpadlo nadrze ostrikovace oken

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Cerpadlo nadrze ostrikovace oken

Příspěvek od H8me »

Ahoj! - potreboval bych zjistit, kolik asi stoji cerpadlo na ostrikovace oken u G4ky - pokud mozno, tak jaky to je typ a cenu (z VW) a nebo tip, kde bych to mohl splasit! - jeste budu konkretnejsi, aby bylo zretelne, co myslim - nachazi se na nadrzce ostrikovaci kapaliny. Predem diky moc!
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Cerpadlo nadrze ostrikovace oken

Příspěvek od matiass »

H8me píše:Ahoj! - potreboval bych zjistit, kolik asi stoji cerpadlo na ostrikovace oken u G4ky - pokud mozno, tak jaky to je typ a cenu (z VW) a nebo tip, kde bych to mohl splasit! - jeste budu konkretnejsi, aby bylo zretelne, co myslim - nachazi se na nadrzce ostrikovaci kapaliny. Predem diky moc!
Podivej se na aukro nebo tady do nabídky pár sem jich tu viděl...
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
lubos_hqv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 17.10.2007 07:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerpadlo nadrze ostrikovace oken

Příspěvek od lubos_hqv »

mam taky problem s ostrikovacema oken, za jizdy to strika strasne malo jak kdyby byl malej tlak a jaxe tak snazim ostriknou to okno po chvilce mi to ostrikne svetla a nadobka kapaliny je po par pokusech prazdna (kdyz auto stoji ostrikne to okno celkem v poho ale tlak taky nic moc ale na svetla je tlak velkej) ! vzdy parkuju nekde na dvorku na hline ale dnes jsem stal autem na krytym parkingu a kdyz prichazim vsimnu si jak je pod kolem voda z ostrikovacu, muzete mi poradit jak vyndat nadobku - asi bude muset ven naraznik a svetlo co ? a chyba nejspis bude v nejaky praskly hadicce nebo tesneni pod tim cerpadylkem ... diky za rady

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Cerpadlo nadrze ostrikovace oken

Příspěvek od matiass »

lubos_hqv píše:mam taky problem s ostrikovacema oken, za jizdy to strika strasne malo jak kdyby byl malej tlak a jaxe tak snazim ostriknou to okno po chvilce mi to ostrikne svetla a nadobka kapaliny je po par pokusech prazdna (kdyz auto stoji ostrikne to okno celkem v poho ale tlak taky nic moc ale na svetla je tlak velkej) ! vzdy parkuju nekde na dvorku na hline ale dnes jsem stal autem na krytym parkingu a kdyz prichazim vsimnu si jak je pod kolem voda z ostrikovacu, muzete mi poradit jak vyndat nadobku - asi bude muset ven naraznik a svetlo co ? a chyba nejspis bude v nejaky praskly hadicce nebo tesneni pod tim cerpadylkem ... diky za rady
Zkontroluj si spoje u ostřikovačů je tam naprd přístup a spojení hadičkou je na dvě věci...
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: Cerpadlo nadrze ostrikovace oken

Příspěvek od mathew08 »

No dnes som to zistil aj ja, ostrikovač pri šoferovi - ta tryska mi nejako malo strieka, večer to pozriem.... u spolujazdca ok. Neviete poradiť?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“