komfortka s DO

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

komfortka s DO

Příspěvek od jaykay »

Prosim o radu, mam v aute komfortku bez DO (1 konektor), budu davat s DO (2 konektory).
Koukam na pinovani toho 2. konektoru a neni mi jasna antena na DO. Jak to vubec vypada?
Kde se bezne nachazi? Nestaci jen kus dratu?

diky

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: komfortka s DO

Příspěvek od Tomm »

jaykay píše:Prosim o radu, mam v aute komfortku bez DO (1 konektor), budu davat s DO (2 konektory).
Koukam na pinovani toho 2. konektoru a neni mi jasna antena na DO. Jak to vubec vypada?
Kde se bezne nachazi? Nestaci jen kus dratu?

diky
Doporucuju si overit jestli mas spravnou verzi komfortky - lisi se podle poctu el.oken a podle roku vyroby auta.

Antena ma origo 2 piny, jeden na signal, jeden pro stineni. Budto muzes koupit origo (cislo dilu je ve FAQ), a nebo staci jen zapojit drat na pin pro signal a vhodne ho umistit (A sloupkem nahoru a kousek ve strese smerem k ridicovymu B sloupku).
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: komfortka s DO

Příspěvek od jaykay »

Tomm píše:
jaykay píše:Prosim o radu, mam v aute komfortku bez DO (1 konektor), budu davat s DO (2 konektory).
Koukam na pinovani toho 2. konektoru a neni mi jasna antena na DO. Jak to vubec vypada?
Kde se bezne nachazi? Nestaci jen kus dratu?

diky
Doporucuju si overit jestli mas spravnou verzi komfortky - lisi se podle poctu el.oken a podle roku vyroby auta.

Antena ma origo 2 piny, jeden na signal, jeden pro stineni. Budto muzes koupit origo (cislo dilu je ve FAQ), a nebo staci jen zapojit drat na pin pro signal a vhodne ho umistit (A sloupkem nahoru a kousek ve strese smerem k ridicovymu B sloupku).
ok, diky, natahnu kus dratu
muzes mi jeste prosim polopaticky napsat, co na jakej pin ve 2. konektoru T15 komfortky pripojim?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: komfortka s DO

Příspěvek od Tomm »

jaykay píše:
Tomm píše:Doporucuju si overit jestli mas spravnou verzi komfortky - lisi se podle poctu el.oken a podle roku vyroby auta.

Antena ma origo 2 piny, jeden na signal, jeden pro stineni. Budto muzes koupit origo (cislo dilu je ve FAQ), a nebo staci jen zapojit drat na pin pro signal a vhodne ho umistit (A sloupkem nahoru a kousek ve strese smerem k ridicovymu B sloupku).
ok, diky, natahnu kus dratu
muzes mi jeste prosim polopaticky napsat, co na jakej pin ve 2. konektoru T15 komfortky pripojim?
Kazda komfortka to ma jinak, napis mi jeji oznaceni (hlavne indexy na konci) a ja ti reknu co jakej pin je... mimo jine je to ve FAQ :lol: :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... a&start=44

K tomu dratu - ja pouzil delku 2m a prurez 4mm^2, ale stacil by i mensi (chyta to pak hodne ruseni). S touto upravou jde odemknout v dobrych podminkach (prima viditelnost, v okoli nestoji auta) i na 20-30m.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: komfortka s DO

Příspěvek od jaykay »

Tomm píše:
jaykay píše: ok, diky, natahnu kus dratu
muzes mi jeste prosim polopaticky napsat, co na jakej pin ve 2. konektoru T15 komfortky pripojim?
Kazda komfortka to ma jinak, napis mi jeji oznaceni (hlavne indexy na konci) a ja ti reknu co jakej pin je... mimo jine je to ve FAQ :lol:
cislo je 1C0 959 799B

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: komfortka s DO

Příspěvek od Tomm »

Post vyse jsem upravil, tak tam mrkni. Jinak jestli chces aby ti blikly vystrazny, tak musis jeste propojit dane piny tohoto konektoru (T15) s vypinacem vystraznych svetel. Ja pripojil i +12V na pin pro napajeni centralu (pres pojistku!!), ale funguje to i bez toho.

Jeste otazka: Auto mas rok vyroby 2001 a novejsi, jo?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: komfortka s DO

Příspěvek od jaykay »

diky, mam rv 2003, tak zapojim T15 takhle?

T15/10 - drat-antena
T15/13 - pravy blinkr
T15/14 - levy blinkr

a konektor T23 necham jak je ze?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: komfortka s DO

Příspěvek od Tomm »

jaykay píše:diky, mam rv 2003, tak zapojim T15 takhle?

T15/10 - drat-antena
T15/13 - pravy blinkr
T15/14 - levy blinkr

a konektor T23 necham jak je ze?
To co jsi napsal je zapojeni pro starsi typ "AH", "B" by melo mit:

T15/10 - drat-antena
T15/14 - pravy blinkr
T15/15 - levy blinkr

Kdyztak tu je navod - http://www.halwax.net/gerhard/ffb.htm
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: komfortka s DO

Příspěvek od jaykay »

aaaa preklep, jasny, diky moc

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: komfortka s DO

Příspěvek od jaykay »

jo a jeste dotaz, konektor T15 koupim ve Skodovce, ale nevim jake piny
to jsou standardni mini ISO dutinky?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: komfortka s DO

Příspěvek od Tomm »

jaykay píše:jo a jeste dotaz, konektor T15 koupim ve Skodovce, ale nevim jake piny
to jsou standardni mini ISO dutinky?
Tak to uz po me chces moc :oops:

Matne si pamatuju, ze v tom T15 byly 2 velikosti pinu, ale jaky to jsou nevim. Stavil jsem se za znamym-elektrikarem, ten zalovil v supliku a vytahl ty spravny :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: komfortka s DO

Příspěvek od jaykay »

Tomm píše:
jaykay píše:jo a jeste dotaz, konektor T15 koupim ve Skodovce, ale nevim jake piny
to jsou standardni mini ISO dutinky?
Tak to uz po me chces moc :oops:

Matne si pamatuju, ze v tom T15 byly 2 velikosti pinu, ale jaky to jsou nevim. Stavil jsem se za znamym-elektrikarem, ten zalovil v supliku a vytahl ty spravny :lol:
hm, tak to jsem zase v pr.............

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: komfortka s DO

Příspěvek od Tomm »

jaykay píše:
Tomm píše: Tak to uz po me chces moc :oops:

Matne si pamatuju, ze v tom T15 byly 2 velikosti pinu, ale jaky to jsou nevim. Stavil jsem se za znamym-elektrikarem, ten zalovil v supliku a vytahl ty spravny :lol:
hm, tak to jsem zase v pr.............
Nevzdavej to - na uvedenem odkazu ( http://www.halwax.net/gerhard/ffb.htm ) jsou dole cisla dilu, jsou tam i nejake kabely s piny, tak to bude ono :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: komfortka s DO

Příspěvek od jaykay »

Tomm píše:
jaykay píše: hm, tak to jsem zase v pr.............
Nevzdavej to - na uvedenem odkazu ( http://www.halwax.net/gerhard/ffb.htm ) jsou dole cisla dilu, jsou tam i nejake kabely s piny, tak to bude ono :idea:
ja neumim nemecky :(

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: komfortka s DO

Příspěvek od jaykay »

tak jsem nasel kompletni cisla vsech konektoru a pinu, tak kdyby nekdo potreboval :D

http://www.passatplus.de/umbauteile/stecker

kombi, komfortky, radio
http://www.passatplus.de/umbauteile/ste ... ecker4.htm

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“