Nádobka ostřikovačů

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Nádobka ostřikovačů

Příspěvek od GolfinoIV »

EAST píše:to cidlo mas vyfocene v tom navodu jak jsem sem daval :!: :wink:
cislo ale odtial nevycitam. a tie kable???
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nádobka ostřikovačů

Příspěvek od duduh »

Zapojení:
Nádržka ostřiku musí obsahovat čidlo.
Jeden vývod z nádržky se uzemní a druhý se připojí na zelený konektor pin 6 palubky.
Nutno naprogramovat.

Uživatelský avatar
barborka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 17.02.2009 22:03
Bydliště: PREŠOV OKOLIE SR

Re: Nádobka ostřikovačů

Příspěvek od barborka »

oki a na aky pin sa napinuje druhy motorcek pri ostrekoch prednych svetiel ? a ako to mam spravit ak chcem samostatny spinac ako ma EAST vo FAQ som si to presiel co sa tyka mechanickej casti je mi to jasne ale to elektrika mi robi trocha problem.Su tam dve kable od motorceka jeden ukostrim na torpedo pod celnym sklom a druhy pretiahnem cez otvor pod palubovkou a dalej co ?? Spinac si chcem dorobit tak ako to ma EAST vedel by mi niekto poradit pripadne hodit aj nejake foto ? To by asi pomohlo najviac dakujem
barborka

Zvaranie TIG technologiou nerez,ocel

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nádobka ostřikovačů

Příspěvek od duduh »

Jeden vývod motorku ostřiku světel dáš na -12V a druhý na + 12V přes vypínač.Přes ten vypínač se pak nebudeš nervovat kvůli tomu kdy to má stříkat a kdy né a zároveň ušetříš i peníze za vodu do ostřiků.Nejprve si ale zkus polaritu motorku než to zapojíš.

Uživatelský avatar
barborka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 17.02.2009 22:03
Bydliště: PREŠOV OKOLIE SR

Re: Nádobka ostřikovačů

Příspěvek od barborka »

oki to mi je jasne ale ide mi o to ze by som to mal dopinovat na budiky ci nie ?? ved vo FAQ je tam ze treba nieco nalogovat na budikoch alebo nemusim ?? a dalsia vec netreba to zapajat cez nejake rele alebo poistku ??
barborka

Zvaranie TIG technologiou nerez,ocel

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nádobka ostřikovačů

Příspěvek od duduh »

:? Pojistka je snad samozřejmost v zapojení a co se týká samotného odběru tak běžné (pěkné) kolébkové vypínače se dělají 10A.

tomas1634
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.01.2017 22:11

Re: Nádobka ostřikovačů

Příspěvek od tomas1634 »

barborka píše:oki a na aky pin sa napinuje druhy motorcek pri ostrekoch prednych svetiel ? a ako to mam spravit ak chcem samostatny spinac ako ma EAST vo FAQ som si to presiel co sa tyka mechanickej casti je mi to jasne ale to elektrika mi robi trocha problem.Su tam dve kable od motorceka jeden ukostrim na torpedo pod celnym sklom a druhy pretiahnem cez otvor pod palubovkou a dalej co ?? Spinac si chcem dorobit tak ako to ma EAST vedel by mi niekto poradit pripadne hodit aj nejake foto ? To by asi pomohlo najviac dakujem
kde zapojim ten druhy motorček ostrekov prednych svetiel ak si dorabam origo xenony a nechcem to na vypinacik ale chcem aby mi to ostrekovali automaticky tak ako to ma normalne byt

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Nádobka ostřikovačů

Příspěvek od majrek001 »

musí se dát relé stěraču, které umí ostřikovače světel a dotáhne se napájení z pojistkovky a výstup je na motorek
Přílohy
ostřikovače světel 2004.pdf
(390.2 KiB) Staženo 93 x
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“