skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
vandal666
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice, SK
Kontaktovat uživatele:

skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od vandal666 »

čaute, nemáte náhodou niekto vo svojom golfíku namontovanú túto lakťovú opierku? alebo aspoň neviete niekto o nej ako je na tom kvalitatívne(viem že asi primerane cene). A ešte nemáte niekto skúsenosti so žiarovkami Eufab Future Light Gold?

opierka:
http://www.soundcar.sk/index.php?page=s ... &Itemid=26

žiarovky:
http://www.soundcar.sk/index.php?page=s ... &Itemid=26

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od Tomm »

Ad. zarovky: Za tu cenu bych doporucil Osram Silverstar, sviti super a cena podobna (mozna i nizsi)

Ad. operka: Na co se to pridelava, na plast stredove konzole? A to udrzi vahu celyho tela? (napr. kdyz se clovek zveda) 8O ... :arrow: Origo z vrakace se da sehnat kolem 2000,-
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
vandal666
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od vandal666 »

tak tie "nohy" sa dotýkajú až stredového tunela čiže váha sa prenesie tam, zboku na plast sa iba priskrutkuje aby to "nelingalo"... skôr by som chcel nejakú fotku asi ako to vyzerá v golfe namontované... inak žiarovky myslíš tieto? http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... ie=7&obr=7

dosť nízka životnosť je tam uvádzaná sa mi zdá :(

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od Tomm »

vandal666 píše:tak tie "nohy" sa dotýkajú až stredového tunela čiže váha sa prenesie tam, zboku na plast sa iba priskrutkuje aby to "nelingalo"... skôr by som chcel nejakú fotku asi ako to vyzerá v golfe namontované... inak žiarovky myslíš tieto? http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... ie=7&obr=7

dosť nízka životnosť je tam uvádzaná sa mi zdá :(
Jo, kratsi zivotnost maji ale vsechny s +50% svitivosti.. Ty na odkazu jsou H4, do GIV potrebujes H7.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od mathew08 »

Tak inu ako origo opierku tam nedavaj naozaj zozenies za 2tis. a maš tam všetko, ziadna improvizacia všetko pasuje ako uliate a vyzera to super - jednoducho origo. Mozes sa zapriet o nu a stale super drzi a zivotnosť je asi tiež vyššia ako pri tých neorigo....

defO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 08.11.2007 19:11

Re: skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od defO »

mathew08 píše:Tak inu ako origo opierku tam nedavaj naozaj zozenies za 2tis. a maš tam všetko, ziadna improvizacia všetko pasuje ako uliate a vyzera to super - jednoducho origo. Mozes sa zapriet o nu a stale super drzi a zivotnosť je asi tiež vyššia ako pri tých neorigo....
Kdyz bych sehnal operku s vw bora, pujde me i do bory kde ji nemam? Jsem z Teplic, nemate nejaky typ kde bych ji mohl rozumne sehnat?

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od Filip »

2 Vandal666: žádnou repliku opěrky určo nebrat...jsem to měl v autě asi 3 měsíce...behem té doby to neskutečně vrzalo a prostě humus oproti origu a navíc to musíš samořezkama chytnout do středovýho tunelu...jinak ty žárovky co jsi udával nahoře mám,svítí mi v pohodě a když zhasneš svetla jejich modrá čepička udělá to,že celá parabola dálek je namodralá,což vypadá v pohodě :wink:

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od Toxyz »

defO píše:
mathew08 píše:Tak inu ako origo opierku tam nedavaj naozaj zozenies za 2tis. a maš tam všetko, ziadna improvizacia všetko pasuje ako uliate a vyzera to super - jednoducho origo. Mozes sa zapriet o nu a stale super drzi a zivotnosť je asi tiež vyššia ako pri tých neorigo....
Kdyz bych sehnal operku s vw bora, pujde me i do bory kde ji nemam? Jsem z Teplic, nemate nejaky typ kde bych ji mohl rozumne sehnat?
ano, pujde tam samozřejmě i z golfa
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od mathew08 »

Toxyz píše:
defO píše: Kdyz bych sehnal operku s vw bora, pujde me i do bory kde ji nemam? Jsem z Teplic, nemate nejaky typ kde bych ji mohl rozumne sehnat?
ano, pujde tam samozřejmě i z golfa
Pozri, ja som kupil opierku z Bory a mam ju v Golf IV, pasuje uplne rovnako, vlastne je aj rovnaká, ak chceš nejakú napíš na nick: Sias - mam od neho, je z ČR

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od Toxyz »

GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
juba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bošovice, okr.Vyškov

Re: skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od juba »

Toxyz píše:
defO píše: Kdyz bych sehnal operku s vw bora, pujde me i do bory kde ji nemam? Jsem z Teplic, nemate nejaky typ kde bych ji mohl rozumne sehnat?
ano, pujde tam samozřejmě i z golfa

Já mám v GIV z Octavie I a sedla tam taky bez jakýchkoliv úprav. Sehnal jsem ji v Annonci včetně trojnožky za 900,-.

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od Skrat-G4 »

Můj názor na tyto opěrky je, že to je lacinej šunt, hlavně vzhledově

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: skúsenosti s lacnými lakť. opierkami

Příspěvek od shaft.cz »

to vandal666: tatka ma podobnou loketku jak mas na odkazu, prichiceni je vrutama do stred.tunelu, pekne hnusny a nevratny ty diry tam pak budou porad :) kvalita o nicem, ma vrh v kuzi a ani ne po roce je kuze promackana a popraskana, mozna je to jen kozenk to bych kecal :lol:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“