Centrální zamykání

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zajic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Teplice

Centrální zamykání

Příspěvek od Zajic »

Ahoj,
při odemykání DO mi 2x bliknou blinkry ale při zamykání vůbec nebliknou, ve VAGu je to ale aktivované, mohlo by to být v nějakém zámku nebo poraďte jak na to nejlépe přijít.

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od H8me »

Cauvec!
A je po zamknuti auto zabezpeceny? Blika ti cervena LEDka na ridicovych dverich ??? Me dela to samy, akorat aby mi blikala a auto se zabezpecilo, tak tlacitko DO musim zacknout jeste jednou a chvilinku podrzet ...
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Zajic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Teplice

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od Zajic »

Ahoj,
já když auto zamknu DO jedním zmáčknutím tak se auto zavře a bliká mi i dioda na dveřích.

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od H8me »

me to po prvnim zmacknuti neblikne - az po tom druhym - me bliknou 1x blinkry a pak blika i LEDka ve dverich - a kdyz auto otviram, tak klasicky blinkry bliknou 2x -.--
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od TNT »

Bude to nejaky spinac....Dvere a kufr vyzkousej tak,ze postupne pujdes po dverich a budes je otevirat...Jestli ti kazdy dvere rozsviti interierovy lampicky,tak jsou ok...Pak kufr,jestli se rozsviti pri otevreni...No a jestli je tohle vsechno ok,tak to bude spinac na kapote. Ja mel problem s kapotou.Ten kus kterej jezdil po spinaci byl ubrousenej.Takze nespinal a auto nebliklo pri zamceni.Dioda ve dverich blikala vesele dal. Nevim jak je to u Golfa,ale Passat ma spinac primo u zamku...Pod krytem kolem nadobky na servo jsem rozpojil konektor prave pro tenhle spinac a zkusil to zamknout. Kontakt ve spinaci je zapojen jako rozpinaci,takze staci rozpojit ten konektor pod krytem u serva a hned po zamceni uvidis,jestli auto blikne...Rikam ale,ze nevim jestli je to tak stejne i u Golfa.(myslim umisteni tech konektoru)..hodne stesti :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“