vybijeni

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
saluti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02

vybijeni

Příspěvek od saluti »

ahoj je normalni ze se mi vzdycky po tejdnu nejezdeni vzdyckz vybije baterie?

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: vybijeni

Příspěvek od vtuni »

no takhle u nové baterky to normální není... ale pokud už má nějakej rok (což asi má)tak je to samozřejmý..prostě baterka v čudu....mě se to stalo nedávno.... že jsem v garáži normálně nastartoval..pak jsem zastavil vypnul motor..nechal cca 20 min běžet radio a už jsem neodjel....
jinak auto samozřejmě pokud stojí tak má nějaký odběr... bliká ti dioda ve dveřích..udržuje to při životě budíky atd... ale takhle se ti baterka vybije cca po půl roce....

taky záleží na tom jak s tím jezdíš, poku jezdíš krátky tratě, tak se baterka nestačí dobíjet protože jestě než nastartuješ, tak ji ždímáš odemykáním, čerpáním paliva, vnitřním osvětlením..a to samé když už auto vypneš a vystupuješ.a když jedeš jen kousek tak se nestačí dobýt z5 to co jsi tímhle vším spotřeboval..ted v zimě je to ještě víc znatelný protože nízkýma teplotama se kapacita baterky snižuje... takže to může být i tímhle..takže fáze první vyndej baterku a dej ji na nabiječku....pokud to nepomůže tal je baterka v čudu a

KUP NOVOU BATERKU dřív než někde zůstaneš viset....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
saluti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vybijeni

Příspěvek od saluti »

prave ze ta baterka je nova.jeste me napada ze by to mohlo byt autoradio.s novou baterkou sem najel cca 70 kilaku a pak minuly vykend takovy couracky sem tam a ted po tejdnu je vybito.zkusim vyndat autoradio a nabit baterku a uvidim.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: vybijeni

Příspěvek od vtuni »

tak pokud jsi nechal to rádio týden zapnutý :lol: :lol: :lol: tak je to jasný....
jinak je to problém...
autorádio nemůže mít takovej odběr...teda pokud nemáš nějaký auto hi-fi :wink: ... subwoofer a tak... to ti sežere batekru klidně za 20 vteřin bez motoru. nenechal jsi třeba auto svítit nebo tak něco...asi ne.... že ..ale jinak mě nic jinýho nenapada.....snad jedině že ti nedobíjí alternátor..ale to by ti svítila kontrolka....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
saluti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vybijeni

Příspěvek od saluti »

nektery autoradia baterii vybiji i kdyz je radio vypnuty budu to muset vykoumat kazdopadne me to stve.auto mam tri mesice jezdi v poho az na tu elektroniku.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: vybijeni

Příspěvek od vtuni »

tak šťávu si bere úplně každý radio... aby se nevymazali stanice...atd....ale žádný si nevezme tolik aby ti za týden sežralo celou baterku ve vypnutým stavu
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
saluti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vybijeni

Příspěvek od saluti »

tak to vidim na servis aby mi nasli nekde nakej skrat cico

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: vybijeni

Příspěvek od Tomm »

vtuni píše:tak šťávu si bere úplně každý radio... aby se nevymazali stanice...atd....ale žádný si nevezme tolik aby ti za týden sežralo celou baterku ve vypnutým stavu
Existuji radia ze kdyz se v nich necha panel, tak vybijou baterku za den. Vim ze jsem o tom nekde cetl a nakonec byl problem ve spatnem zapojeni, kdyz se to zapojilo spravne a vyndaval se panel, tak to bylo v pohode.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
saluti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vybijeni

Příspěvek od saluti »

tak to budu muset vykoumat s tim radiem akorat vubec netusim co by mohlo byt spatne zapojeny radio funguje skvele chjo

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: vybijeni

Příspěvek od DworiBak »

Me to u predchoziho auta delalo radio bylo spatne zapojeny byl danej vystup z anteny na osvevetleni a nepatrne svitilo osvetleni spz.Pak sem mel radio zn.Sencor a to dokazalo vycucat baterku za tyden stani honem padalo z domu 8) .

Uživatelský avatar
saluti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vybijeni

Příspěvek od saluti »

no ja mam jvc pred 2 rokama stalo 5 litru koupil sem ho nedavno za 2500...jeste bylo v zaruce.a jeste mozna je 8O.takze ted dobiju baterku a vyndam radio a uvidim jestli se to vybije.jestli ne tak je to jasny jestli jo tak setrim zas prachy

honzík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 25.09.2007 23:33
Bydliště: Ostravsko :)
Kontaktovat uživatele:

Re: vybijeni

Příspěvek od honzík »

máš to blbě zapojené, zajed za nekým kdo tomu rozumí :wink:

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: vybijeni

Příspěvek od DworiBak »

nebo to promer multimetrem jakej to ma odber a pok postupne vyndavej pojistky cim si mysliz ze to muze byt zacel bych tim radiem 8)

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vybijeni

Příspěvek od shaft.cz »

honzík píše:máš to blbě zapojené, zajed za nekým kdo tomu rozumí :wink:
hele neni to jedno jestli je to zapojeny bud na stalo nebo zapnuti radia pri sepnuti klicku? (stalej proud to ma porad ne jinak by nejelo, pak jde o to kam pripojis ten druhej bud na klicek nebo zase na stalej at ti radio jde zapnout bez toho anizbys zastrcil klicek do spinacky)

to Tomm: to co pises by me zajimalo nevzpomenes si kde jsi to cetl prosim? diky

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vybijeni

Příspěvek od shaft.cz »

jinak sem zapomel dodat ze v nedeli sem postavil auto do garaze a dnes rano me budil pager ze baterka je vybita, hmm ma cca 3roky, a dostava celkem pekne na pr**l...zitra ma prijit nova baterka Exide...tak sem na ni zvedavej, doufam ze mi uz autoi vydrzi aspon 14dni bez toho aniz bych musel startovat :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“