Voda za těsněním :(

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda za těsněním :(

Příspěvek od H8me »

pokud to bude prdla hadicka, tak bych ji nejspis rozstrihl uplne - nasadil na ni dlouhej kus vetsiho prumeru, aby to pekne licovalo a obmotal vulkanickou gumou! to musi tesnit! co vy na to ?
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda za těsněním :(

Příspěvek od mathew08 »

Mal som to rozobrane, som za ale zaleži kde sa ti to polamalo, ak to bude na čo nasadiť, tak to určite urob tak ako pišeš, ak nie treba tam novu trubičku nasadit... dufam že to pojde tak ako pišeš,.... zaroven si prečisti tu malu trysku, lebo origo to ma striekať do stredu skla, nema sa to hýbať so stieračom :lol: treba to potom trošku po očistený namazať... aby sa ta cierna tryska nepripiekla k tej trubičke.

Uživatelský avatar
cajdauo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Voda za těsněním :(

Příspěvek od cajdauo »

Rekl bych na 101%.ze to bude mosaznak trubka co vede primo tim stredem sterace takze si tam s prostorem nemuzes moc vyskakovat a ta cerna tryska musi na te stredove mosazne tesnit a ne ji mazat.co pka musis promazat je prostor okolo te stredove mosazne trubky vuci te velke vnejsi trubky s ezavitem,ale pokud bys koukl do FAQ tak tam mas presny postup i s fotkama a budes vedet o cem hovoris.Ono se totiz nejedna o privodni plastovou trubku ke steraci,ale trubku co vede primo stredem sterace,ale mozna jsme jen nepochopil cos psal,ze planujes nastavovat..hodne zdaru nejsi prvni nai posledni co to opravuje.Potkava to temer kazdeho VW a nejen jeho

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda za těsněním :(

Příspěvek od H8me »

tak hosi uplne jinak - uz je to spraveny, zda se mi, ze tam chybelo tesneni - mosazna trubicka, co je vevnir - do plastoveho konce jsem vlozil gumovej tesnici krouzek - viz foto, ktery dosedne po montazi na ocelovou trubku, co otaci steracem - ted sterac s ostrikovanim jede, jak ma a nikde nic netece, jinak mam takovej pocit, ze tam je tesneni normalne z vyroby - kdyby mi to nekdo potvrdil, bylo by to fajn - jsou tam i dirky z druhe strany na vyjmuti tesniciho krouzku - tak jako se dela u gufer, apod ...
DSC00444.JPG
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Voda za těsněním :(

Příspěvek od GolfinoIV »

nema niekto cislo tej opravnej sady zadneho stieraca
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
pelo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda za těsněním :(

Příspěvek od pelo »

Tak kluci, hlasim se do klubu tecouciho ostrikovace patych dveri. U me ale trosku vetsi problem. Nejdriv jsem si vsiml trosku vody z ostrikovacu na zadnim narazniku(hned ta plosina pod dverma), vevnitr ani kapka. Pak, kdyz jsem vezl v kufru psa, tak mel jednu nohu madrou(nezmlatil jsem ho, byla to modra kapalina z ostrikovace). Ostrikovac strika asi do spodni tretiny skla.

Vcera jsem si ale vsiml dost blbou vec. Na tom svetlym tapecu na leve strane(ten dil, co je spojeny s tapecem stropu) jsou pekny modry mapy, je to tam uplne poteceny od kapaliny. Takze u mne jsou asi dve moznosti:

1. Bud se hadicka prolomila nekde u te gumove pruchodky mezi kastli a dverma
2. Kdy zapnu ostrikovac, tak to natece do dveri a kdyz je pak otevru, tak pres tu pruchodku si to naliju pod tapec...

Kdyz bude trochu casu, tak skocim do garaze a rozeberu to...

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda za těsněním :(

Příspěvek od H8me »

pelo píše:Tak kluci, hlasim se do klubu tecouciho ostrikovace patych dveri. U me ale trosku vetsi problem. Nejdriv jsem si vsiml trosku vody z ostrikovacu na zadnim narazniku(hned ta plosina pod dverma), vevnitr ani kapka. Pak, kdyz jsem vezl v kufru psa, tak mel jednu nohu madrou(nezmlatil jsem ho, byla to modra kapalina z ostrikovace). Ostrikovac strika asi do spodni tretiny skla.

Vcera jsem si ale vsiml dost blbou vec. Na tom svetlym tapecu na leve strane(ten dil, co je spojeny s tapecem stropu) jsou pekny modry mapy, je to tam uplne poteceny od kapaliny. Takze u mne jsou asi dve moznosti:

1. Bud se hadicka prolomila nekde u te gumove pruchodky mezi kastli a dverma
2. Kdy zapnu ostrikovac, tak to natece do dveri a kdyz je pak otevru, tak pres tu pruchodku si to naliju pod tapec...

Kdyz bude trochu casu, tak skocim do garaze a rozeberu to...
MEL JSEM NAPROSTO STEJNY PROBLEM :) ale naprosto :) - u me to byla praskla ta mosazna trubka - nekde na predchozich strankach mam par fotek a jak jsem to spravil ;) - oprava me nestala nic :)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“