Kontrolka teploty vody

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
OLDSCHOOL_DAVE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: česká lípa

Kontrolka teploty vody

Příspěvek od OLDSCHOOL_DAVE »

zdravim dneska rano kdyz sem se chystal do prace a nastartoval jsem auto a sel ho zbavit namrazy tak sem si vsiml kdyz sem odjizdel ze na me blika kontrolka teploty vody blikala celou dobu co jsem jel do prace cca 11km ale ukazatel teploty byl v norme? 80stupnu... odpoledne to uz nedelalo nevite co to mohlo zpusobit? vodu mam dolitou tak nevim?

ltc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KL, LN, PH

Re: Kontrolka teploty vody

Příspěvek od ltc »

Nevím co máš za budíky - u Maxidotu by ti to psalo ještě STOP! Jedná se o to, že chladící směs má určitou rozpínavost a s klesají teplotou ti to hlásilo, že máš málo kapaliny. Po ohřátí ti to již stačilo a nic nesignalizovalo. Za 11 km se ti u nafty ohřeje maximálně malý okruh. Mě to dělalo to samý a stačilo dolýt 2 dcl a vše je doposud OK.

Uživatelský avatar
juba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bošovice, okr.Vyškov

Re: Kontrolka teploty vody

Příspěvek od juba »

To stejný mi dělalo předminulou zimu. Kapaliny bylo dost, ale pomohlo, když jsem trochu šroubovákem očistil dvě elektrody, který jsou na čidle a jsou ponořený do chladicí kapaliny. Asi na nich byla nějaká usazenina a nebyl mezi něma správnej kontakt. Jiank jsem laik, tak snad tady neplácám nějaký nesmysly, ale tohle fakt pomohlo, od tý doby mám pokoj.

Uživatelský avatar
OLDSCHOOL_DAVE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: česká lípa

Re: Kontrolka teploty vody

Příspěvek od OLDSCHOOL_DAVE »

nemam maxidot mam MFA a mam bezina dneska rano to delalo zas a odpoledne uz ne takze staci dolejt? kontroloval sem to a mam to na max....

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Kontrolka teploty vody

Příspěvek od GolfinoIV »

OLDSCHOOL_DAVE píše:nemam maxidot mam MFA a mam bezina dneska rano to delalo zas a odpoledne uz ne takze staci dolejt? kontroloval sem to a mam to na max....
a co vag moze byt v haji cidlo
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Kontrolka teploty vody

Příspěvek od DworiBak »

Stci ocisti to cidlo v nadobce staci stary kartacek a melo by to byt v pohode

pašík 291
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.10.2007 21:56

Re: Kontrolka teploty vody

Příspěvek od pašík 291 »

Mám podobný problém jen s tím rozdílem,že mi to začne blikat tak po 100 km.Když zastavim a chvilku počkám je to v pohodě-tedy zase tak 100 km.1,9TDi,voda na max,80 stuňů.Koukal jsem do ty nádržky a žádný elektrodky tam nevidím.Jak se to čistí?A nevíte který čidla tam jsou všechny na to napojený?Čidlo z nádržky jsem odpojil a pořád to bliká.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“