Kontrolka žhavení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Toledo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

Kontrolka žhavení

Příspěvek od Toledo »

Zdarec mám 1,9 TDi 85 kw a někdy při jízdě začne blikat pravidelně kontrolka žhavení. nevíte proč to dělá. Díky :?

Uživatelský avatar
sumko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnavwa, SR

Re: Kontrolka žhavení

Příspěvek od sumko »

Mne to blikalo ked som mal zly spinac brzdovych svetiel.Ale viem ze kontrolka zhaveni blika aj pri inych zavadach Kazdopadne dat to na VAG tiez neuskodi.

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka žhavení

Příspěvek od bear »

a neuškodí napsat crossic, tomm, toxyz ať ti to hodí do správne podsekce jinak tě tu někdo vytahá za KO*LE :mrgreen:

Uživatelský avatar
semi001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: Kontrolka žhavení

Příspěvek od semi001 »

Toledo píše:Zdarec mám 1,9 TDi 85 kw a někdy při jízdě začne blikat pravidelně kontrolka žhavení. nevíte proč to dělá. Díky :?
Je to spinac brzdovych svetel taky jsem to mel:-)

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Kontrolka žhavení

Příspěvek od matiass »

semi001 píše:
Toledo píše:Zdarec mám 1,9 TDi 85 kw a někdy při jízdě začne blikat pravidelně kontrolka žhavení. nevíte proč to dělá. Díky :?
Je to spinac brzdovych svetel taky jsem to mel:-)
Ty jo ty si jasnovidec? :lol: nevíš jaký boudou čísla ve sportce? :lol: jako sorry ale že si seš tak jistej že je to brzdovej spínač... Pravda je že to bejvá častá závada při který začne blikat žhavení ale může to bejt i spousta dalších věcí :wink: mě třeba VAG hlásil neznámá chyba řídící jednotky...
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Kontrolka žhavení

Příspěvek od Tomm »

Ne spousta, ale jen 6 dalsich veci, nejcasteji je to opravdu spinac brzd.svetel. Kazdopadne VAG ti to rekne presne :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka žhavení

Příspěvek od baciluss »

8)
Přílohy
Zhavenie.JPG
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Kontrolka žhavení

Příspěvek od molczik »

Tak dneska mi ta kontrolka žhavení taky pěkně pozlobila. Podezření padlo ihned na brzdovej spínač. Jenže omyl. Všiml jsem si, že krajní brzdový světla při sešlápnutí brzdy nesvítí, ale prostřední brzdové světlo normálně maká! A když jsem na brzdě nestál, tak to prostřední světlo trochu svítilo, ale jenom malinko a jenom po stranách (cca 3cm na každém konci toho světla). Čuměl jsem na to jak tele na vrata. 8O A víte kde byl problém? Byly (pouze) prasklý obě brzdový žárovky!!! :!:

Žárovky jsem teda vyměnil, kontrolka žhavení ještě asi 20 vteřin blikala a pak zhasla. A opět vše maká jak má.

To jsem nějak nepochopil. :lol:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka žhavení

Příspěvek od baciluss »

molczik píše:Tak dneska mi ta kontrolka žhavení taky pěkně pozlobila. Podezření padlo ihned na brzdovej spínač. Jenže omyl. Všiml jsem si, že krajní brzdový světla při sešlápnutí brzdy nesvítí, ale prostřední brzdové světlo normálně maká! A když jsem na brzdě nestál, tak to prostřední světlo trochu svítilo, ale jenom malinko a jenom po stranách (cca 3cm na každém konci toho světla). Čuměl jsem na to jak tele na vrata. 8O A víte kde byl problém? Byly (pouze) prasklý obě brzdový žárovky!!! :!:

Žárovky jsem teda vyměnil, kontrolka žhavení ještě asi 20 vteřin blikala a pak zhasla. A opět vše maká jak má.

To jsem nějak nepochopil. :lol:
Neni co chapat...je to jednoduche ...je to proste tak a hotovo :lol:
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
spravcanetu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 16.03.2008 12:05

Re: Kontrolka žhavení

Příspěvek od spravcanetu »

A kde mi to nesvieti?Som dnes rano sledoval, studeny motor a sa mi zda ze to nenaskocilo.Ale normalne startuje.
Golf IV 1,9TDI 85 KW PD variant AJM OBDII KKL kabel + VAG 304,409

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“