naklapecí motorek světel ???

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
hornet
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: štírky-sev.morava
Kontaktovat uživatele:

naklapecí motorek světel ???

Příspěvek od hornet »

již delši dobu jsem pořad poslouchal v kabině ,většínou při menši rychlosti podívný zvuk odnekud zepředu ...a před par dny jsem čekal v aute na přitulkyni ,a tak jsem si hrál s naklapěním světel ,a ten zvuk jsem poznal ..je to od těch servomotorku co naklapi paraboly ..tak jsem oddělal krytku ,a skoro při každem tuknuti do toho motorku zavrčí ?? jen jeden na pravě straně ...nesetkali jste se s tim už ?? popř ..da se nějak rozebrat ,neměl jsem čas to vytáhnout ,a nebo koupin jiny ,??DÍKY ZA ODPOVĚDI ... :?: :?: :?:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: naklapecí motorek světel ???

Příspěvek od crossic »

Pravděpodobně se ti to v něm zkratuje...rozebrat to jde... Ale pochybuji, že se ti to povede spravit... Ten motůrek není žádná drahá věc - při nejhorším koupíš někde na vrakáči jinej... držím palce
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
hornet
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: štírky-sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: naklapecí motorek světel ???

Příspěvek od hornet »

tak se mi to povedlo rozebrat ,přecinoval jsem kontakty jestli tam není studenák ,ale blbne pořád ..divne že jen když do něj klepnu ...jako kdyby nějaky skrat ....zkusim sehnat druhy ...díky za radu

Uživatelský avatar
JanoXXL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: naklapecí motorek světel ???

Příspěvek od JanoXXL »

Je to divne, mne tiez pravy zavrci ak to neho troska pichnem. Nastavi sa a je pokoj. Lavy je OK.

Uživatelský avatar
hornet
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: štírky-sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: naklapecí motorek světel ???

Příspěvek od hornet »

když jsem to rozebral ,tak je tam na tištaku jakysi kondik ,a ten byl očouzeny ,což bude asi ona zavada ...zkusim z něho zjistit hodnoty ,a ze srandy ho sehnat .. a pokud to pujde ,tak si založím firmu s.r.o -hornet a spol -opravy starych p..i a kol ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .nevali se doma někomu ,nefunkční ..abych měl co o dlouhych zimnich večerech tunit :oops:

Uživatelský avatar
JanoXXL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: naklapecí motorek světel ???

Příspěvek od JanoXXL »

hornet píše:když jsem to rozebral ,tak je tam na tištaku jakysi kondik ,a ten byl očouzeny ,což bude asi ona zavada ...zkusim z něho zjistit hodnoty ,a ze srandy ho sehnat .. a pokud to pujde ,tak si založím firmu s.r.o -hornet a spol -opravy starych p..i a kol ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .nevali se doma někomu ,nefunkční ..abych měl co o dlouhych zimnich večerech tunit :oops:
Potom daj vediet ci to bolo tym... ;)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“