problem s dalkou

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Buddy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha6
Kontaktovat uživatele:

problem s dalkou

Příspěvek od Buddy »

nazdarek lidicky, mam tady maly problem, dodelavam DO k centralu u myho IV golfa, mam vystrelovak a komfortku ale vystrelovak je na 434 MHZ takze shanim 433MHZ byl jsem u VW a chtel jsem koupit dalku na 433 mhz dvoutlacitko, jenze tam mi rekli ze maji 3 typy 433mhz frekvenci a to ze za tim je vzdy nejake desetine misto a cislo, takze ted nevim jakou mam koupit tady jsem sehnal 2 lidi co jsou schopny to zajistit ale nejsou to schopny poslat nebo predat takze jestli mi muzete poradit jakou tu dalku koupit na 433 mhz mate nekdo zkusenosti s timto fucking problemem??

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: problem s dalkou

Příspěvek od Tomm »

Dream-golf píše:nazdarek lidicky, mam tady maly problem, dodelavam DO k centralu u myho IV golfa, mam vystrelovak a komfortku ale vystrelovak je na 434 MHZ takze shanim 433MHZ byl jsem u VW a chtel jsem koupit dalku na 433 mhz dvoutlacitko, jenze tam mi rekli ze maji 3 typy 433mhz frekvenci a to ze za tim je vzdy nejake desetine misto a cislo, takze ted nevim jakou mam koupit tady jsem sehnal 2 lidi co jsou schopny to zajistit ale nejsou to schopny poslat nebo predat takze jestli mi muzete poradit jakou tu dalku koupit na 433 mhz mate nekdo zkusenosti s timto fucking problemem??
Co si tak precist FAQ? Je to tam napsany..

k jednotce ... ... 799 AH patri dalky s indexem "A" nebo "N" (pro kulaty a hranaty klic)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Buddy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha6
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s dalkou

Příspěvek od Buddy »

ok sorry to jsem nevedel, myslel jsem ze jsem prvni koho poslali ve vw do pr.... se polepsim :_)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: problem s dalkou

Příspěvek od Tomm »

Dream-golf píše:ok sorry to jsem nevedel, myslel jsem ze jsem prvni koho poslali ve vw do pr.... se polepsim :_)
Uplne normalne jsem to ve vw sehnal a nikam me neposlali. Cena tusim 1350,-
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s dalkou

Příspěvek od baciluss »

Moze mi niekto prosim detajlne(aj makro) odfotit plosak z kazdej strany z dvojtlacitkoveho kluca s hranatymi tlacitkami??? DIK
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: problem s dalkou

Příspěvek od Paskal »

baciluss píše:Moze mi niekto prosim detajlne(aj makro) odfotit plosak z kazdej strany z dvojtlacitkoveho kluca s hranatymi tlacitkami??? DIK
:)
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: problem s dalkou

Příspěvek od Tomm »

2Pascal: Tohle nevypada ani jako "A" ani jako "N", N ma jen jednu baterku a A ma zase jinej tvar.. :wink:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: problem s dalkou

Příspěvek od Paskal »

Tomm píše:2Pascal: Tohle nevypada ani jako "A" ani jako "N", N ma jen jednu baterku a A ma zase jinej tvar.. :wink:
To je jedno...aspoň něco pro představu sem mu tu mrsknul. :P :wink:

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s dalkou

Příspěvek od baciluss »

Paskal píše:
Tomm píše:2Pascal: Tohle nevypada ani jako "A" ani jako "N", N ma jen jednu baterku a A ma zase jinej tvar.. :wink:
To je jedno...aspoň něco pro představu sem mu tu mrsknul. :P :wink:
Diky strejdo :wink: Ale nejak sa mi to nezda ze by to bol origo VW dvojtlacitko. Postradam na obrazku to chromove usko. Jo a este ten spodny obrazok kde je vidno ten Motorolacky chip...mozes ten plosak vybrat a odfotit aj z druhej strany???
2 Tomm: ked ta mozem poprosit tak ak by sa ti chcelo rozhod to tvoje dvojtlacitko a poprosil by som ta tiez o take detajlne fotky jak poslal strejdo Paskal. Chcem nieco skusit ale nemozem vam o tom este hovorit. Ked sa to podari bude to prekvapko a budeme sa tu vsetci radovat :wink: ALE len ak sa to podari :?
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: problem s dalkou

Příspěvek od Tomm »

baciluss píše:
Paskal píše: To je jedno...aspoň něco pro představu sem mu tu mrsknul. :P :wink:
Diky strejdo :wink: Ale nejak sa mi to nezda ze by to bol origo VW dvojtlacitko. Postradam na obrazku to chromove usko. Jo a este ten spodny obrazok kde je vidno ten Motorolacky chip...mozes ten plosak vybrat a odfotit aj z druhej strany???
2 Tomm: ked ta mozem poprosit tak ak by sa ti chcelo rozhod to tvoje dvojtlacitko a poprosil by som ta tiez o take detajlne fotky jak poslal strejdo Paskal. Chcem nieco skusit ale nemozem vam o tom este hovorit. Ked sa to podari bude to prekvapko a budeme sa tu vsetci radovat :wink: ALE len ak sa to podari :?
Na netu je fotek plosnaku az az, a primo tady na clubu nekdo daval fotky jak se upravi plosnak z RJ CZ KEY do origo tritlacitka..
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“