Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od Madi »

Goauld píše:Tak sem dnes rozebral řidičovi dveře, opravil spínač + zapájel studeny spoje, všechno sem změřil a šlo to, ale jak sem to napojil zpátky do auta, tak to de jenom napůl, centrál se zpravil, zamyká jak má, ale světýlko na dveřích a na stropě se nerožne. Nevím jestli se ten spínač nějak nedomáčkne, nebo něco, nezkusil sem to, když sem měl zámek venku, takže si nejsem jistej, jestli je furt chyba u spínače, nebo jestli mám někde vadny vedení, docela mě to zklamalo, dost sem tomu věřil, že se to povede. Budu to muset rozdělat ještě jednou, protože se mi ulomil jeden ten palstovej zmetek co drží okno, což mě přivádí na myšlenku, kde se dají sehnat ty novy celokovovy ?
Já si to vše radši zkouším než to dám dohromady a ty kovový jako opravárenská sada u VW cca 1150,- jedna strana.
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
sgames
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od sgames »

hm,kura vy me strasite .... ja sundal tapec,odsrouboval ten kovovy plech co je pod tapcem,a zkoncil jsem na tisicihranu v zamku ktery nemam, az ho sezenu,tak jako sundam ten plech (ktery je prilepeny nejakou srackou a drzi,tak pak jako co ? co tam je s oknama nebo co :)

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od Madi »

Většinou jsou schátralý ty plastový vodítka oken a při povolení to může prasknout jako mě ale lepší iměnit něž když ti to rupne někde v létě u vody jako mě a spadne ti okno dolů.
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od Goauld »

Tak teď jenom je sehnat, což na netu asi nepude že ? Jedině zajet do VW prodejny která je 20 km daleko, ach jo :-(

sgames: ten plech není přilepenej ničím, jenom má na sobě těsnění, ktery je tam přilepeny jenom tím, že to je přitiskly, ale lepidlo jako se dává na folie co sou v jiných atech ve dveřích, tam žádny není :wink:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
sgames
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od sgames »

kura pisnete mi nekdo na icq 156972512
potrebuju online technickou pomoc :)

prosiim

Uživatelský avatar
sgames
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od sgames »

nebo neni tu nekdo z OV kdo by mi pomohl ? :(

Uživatelský avatar
Smaster
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 14.10.2007 23:18
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od Smaster »

Ja to mel u vsech dveri prilepeny nejakym silikonem černym. A vypadal jako od vyroby. Nezdalo se mi ze je to jen tesneni

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od nogis »

To těsnění drží samo o sobě jako přilepený. Stačí v jednom místě odtáhnout šroubovákem a pak už to jde dobře. Ale třeba se v tom tvým už někdo hrabal a aktivně to přilepil. :)
VW Golf VI variant, CFHC 146kW/415Nm TDIfun

VW Passat B8 variant R-line, CUAA 224kW/514Nm

Uživatelský avatar
Smaster
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 14.10.2007 23:18
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od Smaster »

no asi mas pravdu jeden kuch šroubovákem a pak to už šlo samo :)

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od Madi »

Když jsme u těch zámků tak by mě zajímalo jak vypadá nové očko na B sloupku ? Jestli tam kde o zapadá do toho zámku nená být nějakej plast nebo tak něco jako jsem měl na G2 a viděl jsem to u hodně aut?
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od Goauld »

Myslím že tam žádnej plast být nemá, protože když se dobře podíváš, tak z plastu, nebo potaženej plastem je ten mechanismus zámku, nebo aspoň se mi to tak zdálo.

Jenom tak mimochodem, sem sehnal ty oprvny sady na přední okna a myslel sem že to budou jenom ty kovovy věci na kterých drží sklo (co sou z výroby plastovy) ale je k tomu aji ten kus kam se nasazuje motorek a nějaky lanka. Proč se nedají sakra koupit jenom ty nosiče, ten zbytek se taky nějak kazí ? rači bych kdyby to stálo 500 a bylo to bez toho bordelu kolem :-)
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od Madi »

Mě se při prvním prasknutí toho plastu rozbylo i to kolo jak se na něj špatně namotalo lanko tak proto asi komplet.A pak kdyby to bylo zvlášť asi by to do hromady stálo daleko víc .
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Mikrospinac prednich dveri - prosim pomoct pri demontazi

Příspěvek od Goauld »

Tak konečně sem opravil, spíš teda vyměnil mikrospínač zámku u řidiče, takže už svítí světýlko a pracuje to jak má. A vyměnil sem taky to stahování okna a je to bezva, ve spolujezdcových dveřích to vyměním až se mi zas bude chtít, koupil sem rovnou obě strany, když to prasklo u řidiče brzo by to asi prasklo i u spolujezdce.

Akroát sem to musel rozdělávat dvakrát, špatně sem složil zamek, tak se mi to nezamklo s tím safety lockem a musel sem to zas rozdělat, už sem to měl cely složeny... to dokáže nasrat, ale furt lepší jak zadní dveře, to je hnus nad hnus dostat od tama zámek :-(
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“