GIV benzin rezerva

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

GIV benzin rezerva

Příspěvek od ozzy »

Zdar chlapi chledam duvod proč jsem zustal viset bez benzinu! :oops: Tak v subota rano chvile po startu mi zapiskala rezrva,a za neceli 20km mi došel benzin.Tak jsem se probech 2 km kupil 5l.a snova odjel.Ptam se co se stalo že ta rezerva se tak zmenšila?Auto už 3 meseca ne použivam pravidelne jenom par km. v wekendu.Je to možne že to čidlo se zblaznilo?
p.s.nadrž je v poradku , mislil jsem si že mi ukradli benzin ale po tankovani e vše sucho. :oops:

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: GIV benzin rezerva

Příspěvek od GolfinoIV »

ozzy píše:Zdar chlapi chledam duvod proč jsem zustal viset bez benzinu! :oops: Tak v subota rano chvile po startu mi zapiskala rezrva,a za neceli 20km mi došel benzin.Tak jsem se probech 2 km kupil 5l.a snova odjel.Ptam se co se stalo že ta rezerva se tak zmenšila?Auto už 3 meseca ne použivam pravidelne jenom par km. v wekendu.Je to možne že to čidlo se zblaznilo?
p.s.nadrž je v poradku , mislil jsem si že mi ukradli benzin ale po tankovani e vše sucho. :oops:
co skusit nastavenie akcných clenov cez vag mozno ti ukazuje zle budik, alebo skus pozret cidlo.
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GIV benzin rezerva

Příspěvek od Oník »

GolfinoIV píše:
ozzy píše:Zdar chlapi chledam duvod proč jsem zustal viset bez benzinu! :oops: Tak v subota rano chvile po startu mi zapiskala rezrva,a za neceli 20km mi došel benzin.Tak jsem se probech 2 km kupil 5l.a snova odjel.Ptam se co se stalo že ta rezerva se tak zmenšila?Auto už 3 meseca ne použivam pravidelne jenom par km. v wekendu.Je to možne že to čidlo se zblaznilo?
p.s.nadrž je v poradku , mislil jsem si že mi ukradli benzin ale po tankovani e vše sucho. :oops:
co skusit nastavenie akcných clenov cez vag mozno ti ukazuje zle budik, alebo skus pozret cidlo.
nezačalo ti to žrát víc a besmrdí ti benzin v autě????

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Re: GIV benzin rezerva

Příspěvek od ozzy »

jako na posled jsem tankoval N 98 a zdalo se mi že ta spotreba se o neco zvišila ale smrad benzinu jsem ne cetil a pak jak jsem rikal po startu zachvile se ozvala rezerva a za neceli 20km jsem zustal viset.Co to muže byt?

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Re: GIV benzin rezerva

Příspěvek od jenda »

Nemáš v nádrži vykondenzovanou vodu? tohle jsem zažil, začlo mrznout, palivoměr zatuhnul a palivo došlo aniž rafika palivoměru padla na doraz, jednou se mi to stalo s naftou na Trasportéru a jednou ve škodovce s benzínem, nalej do nádrže 1/2 l lihu a on vodu pokud tam je pohltí a rozptýlí v benzínu.
VW Lupo Obrázek VW Sharan Obrázek

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GIV benzin rezerva

Příspěvek od Oník »

jenda píše:Nemáš v nádrži vykondenzovanou vodu? tohle jsem zažil, začlo mrznout, palivoměr zatuhnul a palivo došlo aniž rafika palivoměru padla na doraz, jednou se mi to stalo s naftou na Trasportéru a jednou ve škodovce s benzínem, nalej do nádrže 1/2 l lihu a on vodu pokud tam je pohltí a rozptýlí v benzínu.
tohle už zní logicky :wink: ale to by auto muselo stát tak měsíce????aby se to udělalo

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Re: GIV benzin rezerva

Příspěvek od ozzy »

No to jsem jelen ,je pravda jak jsem rikal že ot zari auto skoro nejezdilo mam služebni a jen v wikendu občas udelam par kilometru a navic parkuj ven tak asi to je logicky!

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: GIV benzin rezerva

Příspěvek od smecák »

mne zase tesne predtym nez zapípa rezerva zacne zozadu -od nadrze neco skrkotat- ako keby cucalo z prazdnej nadrze,ale tam by malo byt este z rezervou min 7L.
nevie niekdo co to je aby sa nahodou nedokurovalo cerpadelko alebo pod.?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“