Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
mira7576
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 19.12.2007 08:59
Bydliště: Libkova Voda cp.76

Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od mira7576 »

Chtel bych poradit jak odendat pouze jenom to sklo pred budikama . Nejakym zpusobem jse mi za nej naprasilo a chci to vycistit. Da se odloubnout samostatne ? Diky.
VW muniak

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od bear »

mira7576 píše:Chtel bych poradit jak odendat pouze jenom to sklo pred budikama . Nejakym zpusobem jse mi za nej naprasilo a chci to vycistit. Da se odloubnout samostatne ? Diky.
nedá musíš vydělat budíky a pak demontovat čelní kryt budíků :D někde to tu je.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od Toxyz »

budíky demontuješ takto http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... a&start=48 pak už si nějak poradíš, ale nejdříve bych zkusil ten prach nějak vyfoukat
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
mira7576
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 19.12.2007 08:59
Bydliště: Libkova Voda cp.76

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od mira7576 »

Diky za pomoc!!! Vyzkousim to a dam vedet.
VW muniak

Uživatelský avatar
mira7576
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 19.12.2007 08:59
Bydliště: Libkova Voda cp.76

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od mira7576 »

Tak jsem zustal pouze u to profouknuti a je to vpohode , ale stejne je asi vyndam , protoze mi nesviti kontrolka na dalkova svetla :D :D :D
VW muniak

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od Tomm »

Toxyz píše:budíky demontuješ takto http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... a&start=48 pak už si nějak poradíš, ale nejdříve bych zkusil ten prach nějak vyfoukat
Nejaky tip jak na to? (bez vyndavani budiku) Ja to zkousel asi 100x a nikdy jsem nevyfoukl ani trosicku prachu :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od Toxyz »

Tomm píše:
Toxyz píše:budíky demontuješ takto http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... a&start=48 pak už si nějak poradíš, ale nejdříve bych zkusil ten prach nějak vyfoukat
Nejaky tip jak na to? (bez vyndavani budiku) Ja to zkousel asi 100x a nikdy jsem nevyfoukl ani trosicku prachu :?
jy myslel vyndat budíky a profouknout.....a když to nepujde teprve sundávat plexi
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od Tomm »

Toxyz píše:
Tomm píše: Nejaky tip jak na to? (bez vyndavani budiku) Ja to zkousel asi 100x a nikdy jsem nevyfoukl ani trosicku prachu :?
jy myslel vyndat budíky a profouknout.....a když to nepujde teprve sundávat plexi
Ahaa, no tak to uz muzu rovnou sundat plexi a je to jistotka :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
mira7576
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 19.12.2007 08:59
Bydliště: Libkova Voda cp.76

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od mira7576 »

Ja jsem to udelal stlacenym vzduchem 8bar z kompresoru pres ofukovaci pistoli a to tak , ze jsem miril pres ovladace budiku co prochazeji pres sklo.Je tam totiz vule a okolo skvira kterou tam pravdepodobne vsechen ten bordel nalital.
VW muniak

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od Nalim »

sorry,ale to jsou metody....ja normalne vytahnu budiky...rozeberu je a celou tu kaplicku vysprchuji ve vane...pak ofukam fenem a necham na topeni..pokud jsou tam fleky od kapek,tak vezmu jemne ubrousky,okenu a prelestim.Plexi je jak novy.
Pokud je plexi poskrabane,tak se da pouzit lestici pasta na displeje.Jmenuje se Displex....muzu doporucit!

Uživatelský avatar
mirob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: zilina

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od mirob »

Dobry den. Nesvieti mi na budíkoch po zapnuti zapalovania, kontrolka dobíjania, ale dobíja 14,3V. V prvom rade mam podozrenie na zlu ziarovku v pristrojovke (ak tam vobec je ziarovka).
Otazka. Ak sa mi podari vytiahnut tie budiky s mojho varianta da sa ta ziarovka vymenit ???
Variant 1,9SDI rv.01
Dakujem za kazdu radu.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od Tomm »

mirob píše:Dobry den. Nesvieti mi na budíkoch po zapnuti zapalovania, kontrolka dobíjania, ale dobíja 14,3V. V prvom rade mam podozrenie na zlu ziarovku v pristrojovke (ak tam vobec je ziarovka).
Otazka. Ak sa mi podari vytiahnut tie budiky s mojho varianta da sa ta ziarovka vymenit ???
Variant 1,9SDI rv.01
Dakujem za kazdu radu.
Nepujde vymenit, protoze tam zarovka neni, jen LEDka. Spis bych zkusil nacist vagem pamet zavad zda tam neni chyba. Pripadne muze byt pred kontrolkou cerny papir :roll:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
mirob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: zilina

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od mirob »

Predom Vam dakujem za odpoved. Dnes som vytiahol tie budiky podla popisu vyzsie. Mate pravdu Ziarovka tam nieje. :( . Vsimol som si ,ze nesvieti vlastne az nedavno lebo trochu u nas primrzlo a rano auto nenaskocilo,(asi stara baterka dovezena s autom z Belgicka) dal som novu baterku, zmeral pri volnobehu a pri vyzsich otackach 14,3V. Malo by to byt OK ale kontrolka nesvieti. Budiky som rozobral ale LED diodu som nezmeral, nedostal som sa ku nej ,musel by som dat dole rucicky a tu som sa zastavil.
Otazka: Neslo by tie vsetky diody rozsvietit cez ten VAG ?
Urcite ked som to pred dvoma rokami kupoval svietila.Aj ked led dioda by mala vydrzat ale aj v brzdovom svetle na piatrich dverach som musel vymenit jednu. Kto vie?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Jak demontovat ochrane sklo pred budikama?

Příspěvek od Goauld »

Kontrolky se dají otestovat přez VAG, 17-Přístrojová deska, Akční členy-03 a tím vyzkoušíš všechno co je spojeny s přístrojovkou.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“