Odstrojení plastů

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Odstrojení plastů

Příspěvek od DworiBak »

Já to taky tahal u řidiče 5m kabelu a v kufru mam tak metr volnej.Tahl jsem to od baterky

Uživatelský avatar
Borizzz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 388
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: Odstrojení plastů

Příspěvek od Borizzz »

DworiBak píše:Já to taky tahal u řidiče 5m kabelu a v kufru mam tak metr volnej.Tahl jsem to od baterky

JJ je to přesně tak :!:

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Odstrojení plastů

Příspěvek od shaft.cz »

Borizzz píše:
DworiBak píše:Já to taky tahal u řidiče 5m kabelu a v kufru mam tak metr volnej.Tahl jsem to od baterky

JJ je to přesně tak :!:
chlapi tak hodte mi fotku pls, je to nutny, ten kabel bych potreboval dostat az do mista rezervy skoro k pravymu svetlu? To uz asi nevyjde ze? diky

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstrojení plastů

Příspěvek od bear »

Tomm píše:
vtuni píše:tak ta packa na tom kastlíku bud není na všech verzích nebo je na všech autech už ulámaná (pravděpodobnější verze)... zatím jsem takhle viděl asi 4 auta a tohle tam vidím poprve.... (oni to možná neví ani borci v servisech :lol: :lol: :lol: .....a pokud si někdo nechá čistit klimu :arrow: nevěřím že by někdo rozdělával celej středovej tunel aby sundal kastlík aby se dostal ke výparníku klimy...to to borci na 100% raději urvou a pak se tváří jako že nic....) :wink:
Mozna ze nebude na USA verzich, protoze tam je kastlik prisroubovanej jeste zprava jak je pravej bok palubky, ale na beton to nevim - kecat nechci. Pravdu mas urcite v tom, ze vetsina golfu to ma uz ulomeny :?
Já jsem to měl sundyný na US ver. tak ani šroubek z boku ani žádnej úchyt co jsi popisoval, ale možná jsem slepej a byl ulomenej. :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Odstrojení plastů

Příspěvek od Tomm »

bear píše:
Tomm píše: Mozna ze nebude na USA verzich, protoze tam je kastlik prisroubovanej jeste zprava jak je pravej bok palubky, ale na beton to nevim - kecat nechci. Pravdu mas urcite v tom, ze vetsina golfu to ma uz ulomeny :?
Já jsem to měl sundyný na US ver. tak ani šroubek z boku ani žádnej úchyt co jsi popisoval, ale možná jsem slepej a byl ulomenej. :lol: :lol:
Oni totiz v US maji 2 typy kastliku a je to jen na jednom. Jestli mas evropskej typ, tak to tam nemas. Pozna se to podle velikosti uloznyho prostoru, ten USA ma mnohem mensi.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“