Vag - nastavení intervalu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
ltc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KL, LN, PH

Vag - nastavení intervalu

Příspěvek od ltc »

Vzhledem k tomu, že jsem začátečník s Vagem, potřebuji poradit jak nastavit servisní interval na GIV 1.9 TDI PD 74 KW. Vyměnil jsem olej 505.01 a nastavil v kódování na pozici 4 místo 1 0, protože jsem měl prodloužený interval. Pak jsem v přizpůsobení nastavil na kanálu 02 00000. Je to správně, nebo je něco ještě třeba nastavit. Předem Dík za odpovědi.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Vag - nastavení intervalu

Příspěvek od Tomm »

Mrkni do VISu a mas to hned.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Romanos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 01.02.2008 18:58

Re: Vag - nastavení intervalu

Příspěvek od Romanos »

Zdravím jsem zde ÚPLNĚ nový a tak se ptám kde najdu ten VIS :oops:

Jinak mám GIV variant a blbne mi spínač u dveří kufru, jednou jde a podruhé musím kufr otevřít manuálně klíčem.
Dík Romanos.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Vag - nastavení intervalu

Příspěvek od Tomm »

Romanos píše:Zdravím jsem zde ÚPLNĚ nový a tak se ptám kde najdu ten VIS :oops:

Jinak mám GIV variant a blbne mi spínač u dveří kufru, jednou jde a podruhé musím kufr otevřít manuálně klíčem.
Dík Romanos.
VIS najdes pomoci funkce HLEDANI tady na foru. Ostatne kdyby sis precetl to co visi nahore v sekci GIV/Bora, nebo NAVOD NA POUZIVANI tak by jsi to vedel :lol:

Co se tyka spinace, tak se podivej do FAQ (u nas v sekci uplne nahore prvni tema)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“