Dá se v předních dveřích napíchnout na stálé +,-

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Dá se v předních dveřích napíchnout na stálé +,-

Příspěvek od Madi »

Nenašel jsem nic co by mi pomohlo ale potřeboval bych do dveří signalizační led když je auto zamknuté a nechce se mi protahovat nové kabely :( Nevíte kam bych se mohl napíchnout na plus a mínus pro ledku pro levý a pravý dveře?Jinak mam el.okna,zrcátka a centrál.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Dá se v předních dveřích napíchnout na stálé +,-

Příspěvek od Tomm »

Madi píše:Nenašel jsem nic co by mi pomohlo ale potřeboval bych do dveří signalizační led když je auto zamknuté a nechce se mi protahovat nové kabely :( Nevíte kam bych se mohl napíchnout na plus a mínus pro ledku pro levý a pravý dveře?Jinak mam el.okna,zrcátka a centrál.
Ta origo co tam je ti
a) nestaci
b) nemas ji tam
c) neblika

:?:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Dá se v předních dveřích napíchnout na stálé +,-

Příspěvek od Madi »

d) Chci se zbavit táhel a čudlíků a chci to na obě strany.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dá se v předních dveřích napíchnout na stálé +,-

Příspěvek od vtuni »

a co se napíchnout na tu origo co bliká jen při zamčených dveřích a protáhnout to zkrz dveře a palubku taky do druhých dveří..??? :idea: na palubce jen sudáš ty dva plasty pod volantem a na druhé straně kastlík....a protáhneš jeden drát...

nebo ty snad chceš aby to svítilo (popř blikalo) úplně pořád???
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Dá se v předních dveřích napíchnout na stálé +,-

Příspěvek od Tomm »

vtuni píše:a co se napíchnout na tu origo co bliká jen při zamčených dveřích a protáhnout to zkrz dveře a palubku taky do druhých dveří..??? :idea: na palubce jen sudáš ty dva plasty pod volantem a na druhé straně kastlík....a protáhneš jeden drát...

nebo ty snad chceš aby to svítilo (popř blikalo) úplně pořád???
Taky to moc nechapu. Ale videl jsem nekde mod a tam to delali presne jak rikas - napichnout tu v ridicovych dverich, vest pruchodkou a spodkem palubky do spolujezdcovych dveri 8)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dá se v předních dveřích napíchnout na stálé +,-

Příspěvek od vtuni »

jj je to asi nejlepší řešení.... ja mam podobně napojený neony pod palubkou...ve dveřích řidiče napíchnutej kontakt na světýlko a z toho to rozvedený pod palubní desku (nechtěla se mi kvůli tomu rozebírat stropnice abych to natáhl přímo ze storpní lampičky... mělo by to výhodu že by to svítilo přesně podle světel v kabině bez ohledu na to který dveře josu otevřený.. takhle to reaguje jen na otevření řidičových dveří...ale tohle je ted trošku OT
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Dá se v předních dveřích napíchnout na stálé +,-

Příspěvek od Madi »

No tak ta origo ledka moc nesvítí a navíc se mi zdá že občas blbne a nesvítí :( a nevím jestli to nemůže být i alarmem kromě zámků nebo jaká je vlastně logika tý ledky když vlastně nesvítí když zamknu ze vnitř :?:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Dá se v předních dveřích napíchnout na stálé +,-

Příspěvek od Tomm »

Madi píše:No tak ta origo ledka moc nesvítí a navíc se mi zdá že občas blbne a nesvítí :( a nevím jestli to nemůže být i alarmem kromě zámků nebo jaká je vlastně logika tý ledky když vlastně nesvítí když zamknu ze vnitř :?:
1) Pokud se ti zda ze malo sviti tak ji nahrad jinou s vetsi svitivosti (idealne by mela mit podobny odber jako ta puvodni)
2) To ze blika ti znaci ze je aktivni SAFE zamceni, tj. ze nelze zevnitr otevrit dvere. Normalne se ma aktivovat jen pri zamceni dalkou nebo klicem zvenku, protoze pokud zamknes tlacitkem zevnitr tak se logicky predpoklada ze uvnitr nekdo je a kdyby se chtel dostat z auta, tak by mu to neslo. Pokud ti nekdy neblika (pri zamceni dalkou nebo klicem zvenku), tak to znamena chybu zamku, resp. mikrospinacu uvnitr. Vetsinou se to zapise jako chyba a lze ji precist pres pamet zavad z komfortni jednotky.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Dá se v předních dveřích napíchnout na stálé +,-

Příspěvek od Madi »

Já jestli to nemůže ovlivnit alarm kterej má dálkovej start ? No Každopádně ty kolíčky jsou trošku k ničemu ??? A vždyky mě tam navíc ty táhla zloběj když rozebírám dveře tak bych se jich i rád zbavil.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“