snimac hladiny /teploty oleja G266

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

snimac hladiny /teploty oleja G266

Příspěvek od ivco85 »

chalani mam este jednu otazku..
vypisalo mi sporadicku chybu tohto cidla G266..a mozno tymto poradim aj ostatnym
takze VAG 00562-snimac teploty oleja G266 (29-10 zkrat na kostru)
takze prva otazka.....co znamena skrat na kostru??neaky vadny signal..alebo prerazene cidlo?ako sa to da eventuelne opravit

a moj druhy postreh.....ak by to bolo teda naozaj cidlo,ze by bolo prerazene..tak som ho chcel vymenit za nove...no potom som sa hrabal v dokumentoch od octavie a v priruckach a atd..a zistil som ze toto cidlo mali iba auta so servisom long life....a mojmu golfu skoncil servis longlife pri 90 000 tis km, odvtedy sa tam leje olej s klasickym 15 tis intervalom (tak sa to original robi)
teraz mam 118 tis km...a dospel som k zaveru ci ma vobec vyznam toto cidlo menit, ked uz nepotrebujem snimat stav oleja, pretoze mam nadstaveny pevny 15 tis interval....a ked ho auta bez long life nemali..tak myslim ze nema neaky iny prakticky vyznam..alebo sa mylim???je toto cidlo zaroven aj snimacom hladiny???ale ked ho auta bez Long life nemali...tak tie potom mali neake ine na hladinu???alebo aj tie s long life maju na hladinu okrem tejto G266 este jedno na hladinu...
dufam ze som to velmi nedomotal:))a rozumiete o co mi ide..proste ci ma vyznam ho menit, ked som skoncil s longlife servisom...a auta bez LLife ho vlastne nemali..alebo je moja uvaha zla??
co vy nato ako odbornici..??
diky moc

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: snimac hladiny /teploty oleja G266

Příspěvek od ivco85 »

tak neviete poradit chalani??podelte sa so mnou o svoje nazory:))dik

Uživatelský avatar
GARETT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 06.10.2007 17:09
Bydliště: SLOVENSKO-Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: snimac hladiny /teploty oleja G266

Příspěvek od GARETT »

ivco85 píše:chalani mam este jednu otazku..
vypisalo mi sporadicku chybu tohto cidla G266..a mozno tymto poradim aj ostatnym
takze VAG 00562-snimac teploty oleja G266 (29-10 zkrat na kostru)
takze prva otazka.....co znamena skrat na kostru??neaky vadny signal..alebo prerazene cidlo?ako sa to da eventuelne opravit

a moj druhy postreh.....ak by to bolo teda naozaj cidlo,ze by bolo prerazene..tak som ho chcel vymenit za nove...no potom som sa hrabal v dokumentoch od octavie a v priruckach a atd..a zistil som ze toto cidlo mali iba auta so servisom long life....a mojmu golfu skoncil servis longlife pri 90 000 tis km, odvtedy sa tam leje olej s klasickym 15 tis intervalom (tak sa to original robi)
teraz mam 118 tis km...a dospel som k zaveru ci ma vobec vyznam toto cidlo menit, ked uz nepotrebujem snimat stav oleja, pretoze mam nadstaveny pevny 15 tis interval....a ked ho auta bez long life nemali..tak myslim ze nema neaky iny prakticky vyznam..alebo sa mylim???je toto cidlo zaroven aj snimacom hladiny???ale ked ho auta bez Long life nemali...tak tie potom mali neake ine na hladinu???alebo aj tie s long life maju na hladinu okrem tejto G266 este jedno na hladinu...
dufam ze som to velmi nedomotal:))a rozumiete o co mi ide..proste ci ma vyznam ho menit, ked som skoncil s longlife servisom...a auta bez LLife ho vlastne nemali..alebo je moja uvaha zla??
co vy nato ako odbornici..??
diky moc
no poviem ti to tak skusil si ten konektor cidla stiahnut dole prestriekat nejakym kontoxom a tak to urob ako prve ci ti to bude potom hadzat chybu a skontroluj konektor vedenie to cidlo nestoji miliony stoji okolo 1800sk ked ti to bude stale hadzat chybu vybrat skusit vycistit a ked aj tak nic kup si nove..a mas pokoj,,,, :wink: a G266 ti meria hladinu oleja a teplotu oleja .....aby sme sa chapli,,,okie :wink:

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: snimac hladiny /teploty oleja G266

Příspěvek od ivco85 »

no to ja viem co meria...ale preco ho teda auta, ktore nemali servisny interval long life nemali??
skusim ho teda vycistit..

a este sa spytam..ked ho vyberiem zacne vytekat olej??nech som nato popripade pripraveny....
ale aj tak diky za pomoc

Uživatelský avatar
GARETT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 06.10.2007 17:09
Bydliště: SLOVENSKO-Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: snimac hladiny /teploty oleja G266

Příspěvek od GARETT »

ivco85 píše:no to ja viem co meria...ale preco ho teda auta, ktore nemali servisny interval long life nemali??
skusim ho teda vycistit..

a este sa spytam..ked ho vyberiem zacne vytekat olej??nech som nato popripade pripraveny....
ale aj tak diky za pomoc
JASNE ZE TI ZACNE VYTEKAT OLEJ VED JE NA SPODKU OLEJOVEJ VANE TAKZE TAK .len prv skus precistit konektor prestriekat pozriet ci neni zaoxidovany atd a skusit ci bude hadzat chybu a az potom vybrat cidlo a skusit vycistit je mozne ze to nepomoze tak ti neostane nic ine len kupit, a mas pokoj,,,okej,, :lol:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“