vypadává zvuk v reproduktorech v pravývh předních dveřích

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

vypadává zvuk v reproduktorech v pravývh předních dveřích

Příspěvek od GeorgeTDi »

Ahoj lidi, potřebuju pomoct, vypadává mi zvuk v předním reproduktoru, sundaval jsem tapec a prostříkal kontakty jestli nebyly zoxidovaný.Chvíli to pomohlo ale už to zase blbe. Na diagnostice to hlasí lsabé napětí v celých spolujezdcových dvěřích. Myslíte že muže bejt někde přežvejkanej kabel mezi karoserií a dveřma? Dík moc za tipy a rady.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: vypadává zvuk v reproduktorech v pravývh předních dveřích

Příspěvek od Tomm »

Prvne zkontroluj konektor, je u prahu ve spodni casti A sloupku. Musi se sundat plastik co je mezi prahem a spodkem palubky. Zacni u prahu - nadzvednout, az se odjisti tak tahat smerem k radici pace.

Prezvejkany to bejt muze, me takhle celej svazek vyhorel :? Ale prvne zkus ten konektor.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: vypadává zvuk v reproduktorech v pravývh předních dveřích

Příspěvek od GeorgeTDi »

ok, zkusim to. jo a prosím nemáš aspon orientační foto? Nebo jestli to najdu v tý knížce jak na to?

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: vypadává zvuk v reproduktorech v pravývh předních dveřích

Příspěvek od GeorgeTDi »

Taky ještě poznatek, když do tšch dvěří bouchnu v místě tam kde je zevnitř ten dřžák elektra od repraků a motorku od okna tak to na chvíli naskočí a pak to zase spadne

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: vypadává zvuk v reproduktorech v pravývh předních dveřích

Příspěvek od Tomm »

GeorgeTDi píše:Taky ještě poznatek, když do tšch dvěří bouchnu v místě tam kde je zevnitř ten dřžák elektra od repraků a motorku od okna tak to na chvíli naskočí a pak to zase spadne
Poznatek fajn, ale nic moc ti nerekne. Zacni tim konektorem, kontakt na repru jsi rikal ze vypada OK. Jelikoz je repro napojeny naprimo, tak nema s poklesem napajeni ve dverich spolecnyho vic nez prave ten konektor.

Jeste me tak napada - vzadu na reproduktoru (zevnitr dveri) je rozdelovac frekvenci, pokud by ti do dveri tekla voda tak by TEORETICKY mohl zlobit, ale nevim, jen domnenka
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: vypadává zvuk v reproduktorech v pravývh předních dveřích

Příspěvek od GeorgeTDi »

Tomm píše:
GeorgeTDi píše:Taky ještě poznatek, když do tšch dvěří bouchnu v místě tam kde je zevnitř ten dřžák elektra od repraků a motorku od okna tak to na chvíli naskočí a pak to zase spadne
Poznatek fajn, ale nic moc ti nerekne. Zacni tim konektorem, kontakt na repru jsi rikal ze vypada OK. Jelikoz je repro napojeny naprimo, tak nema s poklesem napajeni ve dverich spolecnyho vic nez prave ten konektor.

Jeste me tak napada - vzadu na reproduktoru (zevnitr dveri) je rozdelovac frekvenci, pokud by ti do dveri tekla voda tak by TEORETICKY mohl zlobit, ale nevim, jen domnenka

Jasan, kouknu na to a uvidim.Je to nepřijemný když najednou slyšíš radio jen z leva. Moc dík za radu

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: vypadává zvuk v reproduktorech v pravývh předních dveřích

Příspěvek od GolfinoIV »

GeorgeTDi píše:
Tomm píše:Poznatek fajn, ale nic moc ti nerekne. Zacni tim konektorem, kontakt na repru jsi rikal ze vypada OK. Jelikoz je repro napojeny naprimo, tak nema s poklesem napajeni ve dverich spolecnyho vic nez prave ten konektor.

Jeste me tak napada - vzadu na reproduktoru (zevnitr dveri) je rozdelovac frekvenci, pokud by ti do dveri tekla voda tak by TEORETICKY mohl zlobit, ale nevim, jen domnenka

Jasan, kouknu na to a uvidim.Je to nepřijemný když najednou slyšíš radio jen z leva. Moc dík za radu
tome keby to bola ta "vyhybka" tak myslim ze by to tym buchanim nenaskocilo. skus zhodit tapak a pusti radio a jemne zatlac membranu ale nedrz ju tak dlho. ak pojde nak mas vinutie co je na spodu membrany v cudu. vyska ti ide ako?
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: vypadává zvuk v reproduktorech v pravývh předních dveřích

Příspěvek od GeorgeTDi »

GolfinoIV píše:
GeorgeTDi píše:
Jasan, kouknu na to a uvidim.Je to nepřijemný když najednou slyšíš radio jen z leva. Moc dík za radu
tome keby to bola ta "vyhybka" tak myslim ze by to tym buchanim nenaskocilo. skus zhodit tapak a pusti radio a jemne zatlac membranu ale nedrz ju tak dlho. ak pojde nak mas vinutie co je na spodu membrany v cudu. vyska ti ide ako?
Výška chodí stějně jako ten basák, prostě když to vypadne tak vypadno cely dveře, takže to nehraje ani to ani to. Včera jsem kontroloval ten konektor a vypadal ok, pak jsem jel asi 2hodiny a už to neblblo, ale je možný že to zase časem začne. Uvidíme

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: vypadává zvuk v reproduktorech v pravývh předních dveřích

Příspěvek od bear »

To samá jsem řešil cca 3týdny z5 a opravil to až shaft.cz :D Byla to ta výhybka byly tam uvolněný dráty.
Takže to rozdělal znovu odizoloval ten kousek drátu napojil a vše je OK.
to tomm: vodu jsem tam nepotkal :D

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: vypadává zvuk v reproduktorech v pravývh předních dveřích

Příspěvek od GeorgeTDi »

Tak jsem dnes jel do Prahy a z5 a celou dobu to nic neprovedlo, takže to je snad na chvíli dobrý. :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“