Opěrky hlavy - RECARO

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Které opěrky hlavy byste zvolili?

Originál (Recaro)
46
88%
"Děravé" (Bora)
6
12%
 
Celkem hlasů: 52

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od Toxyz »

vagusland píše:
Toxyz píše: no já ani nevím odkud přesně, crossic myslím říkal že z ústí

vtuni: nj musel jsem ten debakl malinko zmírnit :mrgreen:
no ja jen ze sem mel jet pro stejny min. tyden,ale bohuzel me pan nejak vysplouch, bych mu zakroutil krkem....taaaak sem se tesil:).....tise zavidim.. :D
no to je možně že jsou to oni, nejdrive sem je zamluvil, pak se nejak prodejce cukal když sem mu řekl že pro ně přijedu až v sobotu.....proto sem tam vyslal okamžitě crossica, kterej mi je koupil, jinak věřím že bych je neměl :roll:

je to boj o toto zboží, navíc tyhle "nebarevný" se moc nevidí
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od matiass »

Toxyz píše:
vagusland píše: no ja jen ze sem mel jet pro stejny min. tyden,ale bohuzel me pan nejak vysplouch, bych mu zakroutil krkem....taaaak sem se tesil:).....tise zavidim.. :D
no to je možně že jsou to oni, nejdrive sem je zamluvil, pak se nejak prodejce cukal když sem mu řekl že pro ně přijedu až v sobotu.....proto sem tam vyslal okamžitě crossica, kterej mi je koupil, jinak věřím že bych je neměl :roll:

je to boj o toto zboží, navíc tyhle "nebarevný" se moc nevidí
Neboj se až ti tam vlezu s hamburgrem tak už je budeš mít barevný od kečupu :wink: :lol: :lol: :lol:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
vagusland
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od vagusland »

Toxyz píše:
vagusland píše: no ja jen ze sem mel jet pro stejny min. tyden,ale bohuzel me pan nejak vysplouch, bych mu zakroutil krkem....taaaak sem se tesil:).....tise zavidim.. :D
no to je možně že jsou to oni, nejdrive sem je zamluvil, pak se nejak prodejce cukal když sem mu řekl že pro ně přijedu až v sobotu.....proto sem tam vyslal okamžitě crossica, kterej mi je koupil, jinak věřím že bych je neměl :roll:

je to boj o toto zboží, navíc tyhle "nebarevný" se moc nevidí
no tak to asi opravdu budou oni, pac mi rikal ze nekdo je chce,ale ze se na ma prijet v patek podivat, tak sem rekl ze si pro ne prijedu druh. den, pujcil sem si auto a druhy den kdyz volam kde presne to ma byt, tak uz mi nezvedal mob., jinak udajne maji mit vyhrev...je to tak no, je to boj, pro priste zase vim, ze nestaci ze druhy den,ale hned :mrgreen:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od crossic »

vagusland píše:
Toxyz píše: no to je možně že jsou to oni, nejdrive sem je zamluvil, pak se nejak prodejce cukal když sem mu řekl že pro ně přijedu až v sobotu.....proto sem tam vyslal okamžitě crossica, kterej mi je koupil, jinak věřím že bych je neměl :roll:

je to boj o toto zboží, navíc tyhle "nebarevný" se moc nevidí
no tak to asi opravdu budou oni, pac mi rikal ze nekdo je chce,ale ze se na ma prijet v patek podivat, tak sem rekl ze si pro ne prijedu druh. den, pujcil sem si auto a druhy den kdyz volam kde presne to ma byt, tak uz mi nezvedal mob., jinak udajne maji mit vyhrev...je to tak no, je to boj, pro priste zase vim, ze nestaci ze druhy den,ale hned :mrgreen:
Nééé údajně...ony mají výhřev...a určo to jsou ony...a jestli si mu volal dopoledne, tak to nebral ani nám, protože chrápal :D
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
vagusland
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od vagusland »

crossic píše:
vagusland píše: no tak to asi opravdu budou oni, pac mi rikal ze nekdo je chce,ale ze se na ma prijet v patek podivat, tak sem rekl ze si pro ne prijedu druh. den, pujcil sem si auto a druhy den kdyz volam kde presne to ma byt, tak uz mi nezvedal mob., jinak udajne maji mit vyhrev...je to tak no, je to boj, pro priste zase vim, ze nestaci ze druhy den,ale hned :mrgreen:
Nééé údajně...ony mají výhřev...a určo to jsou ony...a jestli si mu volal dopoledne, tak to nebral ani nám, protože chrápal :D
No spis sem mu volal cely den+2sms (bylo to v utery), takze to asi nechrapal cely den no:)
Jsou ale bombovy, co jsem videl na fotkach...stav, barva....no proste echt :P

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od Chudej student »

S tema operkama si me kamo pobavil...uz nechalstej ve vsedni den :D
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od Nalim »

Ja mam v aute boracky a moc se mi libi,ale kdybych mel origo Recaro,tak bych asi nechal origo jake maji byt. :wink:

P.S. Musite pokazde citovat vsechny odpovedi?Kdo to ma porad rolovat :roll:
Naposledy upravil(a) Nalim dne 24.01.2008 10:16, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od klasek »

Toxyz:...teď když máš rozhodnuto,nechceš ty borácký opěrky prodat???šikly by se mi :wink:

Uživatelský avatar
KáMa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 08.10.2007 19:20
Bydliště: okr. Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od KáMa »

Kvalit Recaro a určitě nechat Recaro opěrky

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od Dr.Diesel »

Nalim píše:P.S. Musi te pokazde citovat vsechny odpovedi?Kdo to ma porad rolovat :roll:
Hint: Zkus zmacknout v prohlizeci nekolikrat mezernik a pak zase Shift+mezernik ;-)

ad souboj o recara: Se o ne perete dva a uz si to berete. Si vemte co to je s R32kama :mrgreen: Tam kdyz nejedes hned a o cene nesmlouvas cestou, tak mas hovwno :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
PeLa
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Čechy - kousek od Metropole
Kontaktovat uživatele:

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od PeLa »

Ale to Tvoje h***o je celkem příjemné na sezení. :lol:
El Rom de Cuba

http://pelack.mybrute.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od Toxyz »

klasek píše:Toxyz:...teď když máš rozhodnuto,nechceš ty borácký opěrky prodat???šikly by se mi :wink:
nj ale to ybch potřeboval 4x černou klasickou opěrku, jinak sedačky bez opěrek neprodám :cry:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Ribees
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od Ribees »

Toxyz píše:
vagusland píše: no ja jen ze sem mel jet pro stejny min. tyden,ale bohuzel me pan nejak vysplouch, bych mu zakroutil krkem....taaaak sem se tesil:).....tise zavidim.. :D
no to je možně že jsou to oni, nejdrive sem je zamluvil, pak se nejak prodejce cukal když sem mu řekl že pro ně přijedu až v sobotu.....proto sem tam vyslal okamžitě crossica, kterej mi je koupil, jinak věřím že bych je neměl :roll:

je to boj o toto zboží, navíc tyhle "nebarevný" se moc nevidí
Tak koukám Toxy, že jsi díky mně málem přišel o sedačky kvůli té sobotě :roll: Ale dobře to dopadlo a podle fotek se ten výlet skvěle vyplatil i tobě :wink:

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od Toxyz »

Ribees píše:
Toxyz píše: no to je možně že jsou to oni, nejdrive sem je zamluvil, pak se nejak prodejce cukal když sem mu řekl že pro ně přijedu až v sobotu.....proto sem tam vyslal okamžitě crossica, kterej mi je koupil, jinak věřím že bych je neměl :roll:

je to boj o toto zboží, navíc tyhle "nebarevný" se moc nevidí
Tak koukám Toxy, že jsi díky mně málem přišel o sedačky kvůli té sobotě :roll: Ale dobře to dopadlo a podle fotek se ten výlet skvěle vyplatil i tobě :wink:
né to vůbec, pomohl mi crossic a sedačky byly v suchu.....ale je vidět že po nich každej slídí jak divej :lol:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od klasek »

Toxyz píše:
klasek píše:Toxyz:...teď když máš rozhodnuto,nechceš ty borácký opěrky prodat???šikly by se mi :wink:
nj ale to ybch potřeboval 4x černou klasickou opěrku, jinak sedačky bez opěrek neprodám :cry:
hmmm,tak to nic mno.... :cry: :cry:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“