Tempomat Bora

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
vwbora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od Plzne

Tempomat Bora

Příspěvek od vwbora »

Ahoj,nema tady nekdo podrobny zapojeni tempomatu na Boru 2003 Tdi,74 KW ?
Mam chut ho tam v nedeli namontovat a nemam rad smradek spaleny elektriky. :roll:
Dik

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat Bora

Příspěvek od Mirinda »

vwbora píše:Ahoj,nema tady nekdo podrobny zapojeni tempomatu na Boru 2003 Tdi,74 KW ?
Mam chut ho tam v nedeli namontovat a nemam rad smradek spaleny elektriky. :roll:
Dik

Ja jsem ho koupila tady za super cenu novy i s kabelazi a kamarad mi to zapojoval a uplne bez problemu...ale lepsi to nechat autoelektrikari stejne jak jsem to udelala ja a na klubu jich je par sikovnych :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
vwbora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od Plzne

Re: Tempomat Bora

Příspěvek od vwbora »

Chci to udelat sam a ke me to bude mit kazdej daleko :D .
No nic,zkusi jeste pohledat.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat Bora

Příspěvek od Mirinda »

vwbora píše:Chci to udelat sam a ke me to bude mit kazdej daleko :D .
No nic,zkusi jeste pohledat.

Pokud se v tom nevyznas tak to jsi tedy vazne kaskader 8O
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
vwbora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od Plzne

Re: Tempomat Bora

Příspěvek od vwbora »

Ale Miri,strach je nejvetsi brzda.A to jsem mel Vary rad :( .Zitra si pujcim zkousecku a hura na to.Chces poslat nejaky foto po cinu ?

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat Bora

Příspěvek od Mirinda »

vwbora píše:Ale Miri,strach je nejvetsi brzda.A to jsem mel Vary rad :( .Zitra si pujcim zkousecku a hura na to.Chces poslat nejaky foto po cinu ?
Tak na to jsem zvedava 8)
Takhle to vypadalo u me :lol:

Obrázek

Ale musim uznat ze je to dobra vecicka a na dalky ji vyuzivam...tad pokud nespecham :oops:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat Bora

Příspěvek od fleer »

vwbora píše:Ale Miri,strach je nejvetsi brzda.A to jsem mel Vary rad :( .Zitra si pujcim zkousecku a hura na to.Chces poslat nejaky foto po cinu ?
mno, dat tam packu je sranda, vis li ktery kabel kam tak je to taky sranda, a mas li VAG aby jsi si mohl tempomat aktivovat v řj motoru, tak mas vyhrano.. :wink: pokud ti neco z toho chybi, tak se s tim budes dost prat.... preju pevný nervy a kus stesti... :wink:
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat Bora

Příspěvek od baciluss »

vwbora píše:Ahoj,nema tady nekdo podrobny zapojeni tempomatu na Boru 2003 Tdi,74 KW ?
Mam chut ho tam v nedeli namontovat a nemam rad smradek spaleny elektriky. :roll:
Dik
Spravime kseft...ty mi posles kod motora aj ati poslem schemu ked budem mat na tvoj motor :lol: Pripadne sa mozes nieco popytat ...uz som montoval tempomat aj do mojho aj do O1 :wink:
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
vwbora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od Plzne

Re: Tempomat Bora

Příspěvek od vwbora »

V nedeli jsem to dotahl do uspesneho konce,nalogoval a uz frci.Diky za rady TEMPOOOO :D

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat Bora

Příspěvek od Mirinda »

vwbora píše:V nedeli jsem to dotahl do uspesneho konce,nalogoval a uz frci.Diky za rady TEMPOOOO :D
Tak to gratuluji k uspechu....sikula :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“