Sport Edition kroužky budíků

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Cormi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 832
Registrován: 24.02.2006 21:02

Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od Cormi »

Ahoj, dávali ste někdo dodatečně origo kroužky z budíků Sport Edition do normálních budíků? Co jsem slyšel, tak to nejde jednoduše udělat. Jde o to, že se mi už rok doma válí ručičky z TT a kroužky Sport Edition a docela mam strach do toho jít, protože obojí vyžaduje napasování, ale nevim jak to může být náročný. Navíc jsou dvě verze budíků Motometer a VDO. Jestli ste to někdo dělal tak prosim o info. Díky moc
Přílohy
scheibe7.jpg

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od vtuni »

tak jestli máš celýplexi tak přehod celý plexi... ja to osobně nedělal ale co jsem se bavil tak když tam ty kroužky nejsou tak je ten otvor o něco menší a pokud je tam chceš nacpat...tak musíš obrousit - ofrezovat ten černej plast aby jsi je tam vůbec dostal...jinak tohle dělá chiptuner... ten určitě bude vědět..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Cormi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 832
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od Cormi »

Díky moc! Právě že mam jenom kroužky... To celý plexi jde zas jenom na VDO budíky a ještě jsem ani nezjistil co mam za budíky, ale tipuju že to bude obyč. Motometer. Ty ručičky z TT mají zas o několik desetin mm odlišnou šířku osy a to prej taky nejde jen tak, ale viděl sem už ve dvou G4 obyč budíky s ručičkama TT... tak to tam nějak nacpat jít musí. Je to těžký... asi to udělam tak že si ty věci necham a obstaram si ještě jednu sadu co mi tam zaručeně pude a co nepude prodam dál.
Přílohy
DSC06411.JPG

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od Nalim »

musi se ty puvodni nesport budiky vysoustruzit,aby jsi tam nacpal ty plastove krouzky,ale to neudelas,protoze to nikak neuchytis do soustruhu........doporucuji ti klasicke chrom ramecky

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od vtuni »

Nalim píše:musi se ty puvodni nesport budiky vysoustruzit,aby jsi tam nacpal ty plastove krouzky,ale to neudelas,protoze to nikak neuchytis do soustruhu........doporucuji ti klasicke chrom ramecky
Nalime nekšeftuj :mrgreen: .. všechno jde když se chce...chce to jen modelařit a modelařit... a popravdě řečeno na ty echt od VW plastový nemá žádnej nalepovací ani nacvakávací chrom....ty origo jsou prostě bezkonkurenční...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od Nalim »

A co na nich je tak super?je to obyc plast nic vic zadna kvalita...a ze to je VW znamena,ze je to cool?
Musis do tech plastu udelat vetsi diru,aby si tam nacpal ty origo krouzky.Jak to chces udelat nez soustruhem.Pak stejne ty origo krouzky tam musis nalepit.
Prijde mi jednodussi koupit chrom ramecky a dat je tam,nez nejake bastleni.
J

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od vtuni »

jen šťourám... prostě se mi líbí víc ty origo v designu broušenýho hliníku.(chrom věci nějak nemusím)
..a není to že je to origo VW nebo něco jinýho...je to o tom co se člověku líbí... tak jako se mi líbí víc např. origo designy jako jubi, nebo R32 než nějaký hardcore narazníky ala žraločí tlama..atd... nebo rychle a zběsile

a jsem ochotný podstoupit i složitější, pracnější a třeba i dražší řešení aby to bylo podle mých představ....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od Nalim »

Ja muzu ramecky zajistit i jako mat :lol:

Uživatelský avatar
danopanci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od danopanci »

Nalim píše:Ja muzu ramecky zajistit i jako mat :lol:
Tak ak zoženieš, alebo zadáš do výroby tochokrúžky s dizajnom sportedition v chrómu, alebo matné - tak verím že Ti tu ruky odtrhnú a ani VTUNI by neprotestoval a kúpil by som ich od Teba aj keby neboli origo. Ale ten dizajn je naozaj jedinečný a neodolateľný

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od Nalim »

Ale ja v tom nevidim rozdil...jsou stejne vysoke,tak nechapu

Uživatelský avatar
Alesek820
Závodník
Závodník
Příspěvky: 688
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jizni Cechy, Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od Alesek820 »

Pokud mas plexi z VDO a chces ho dat na Motometry tak to bude chtit asi docela dost radikalnich uprav. Ja jsem resil opacny problem, napasovat na budiky VDO plexi s Motometru. Tak plexi se muselo upravit dost radilane tak ze se muselo snizit, odstipat takove pacicky po obvodu s tim ze uz nepujde pouzit zpet na Motometry.
Zkousel jsem shanet plexi z VDO ale nic jsem nesehnal :-(
stale hledam
Obrázek

AUTO: Golf IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od vtuni »

Nalim píše:Ale ja v tom nevidim rozdil...jsou stejne vysoke,tak nechapu
ja nevím...jak vypadají přesně ty tvoje..ale měl jsemv rukách milotec a přijde mi to takový NE laciný a titěrný ale prostě přijde mi to takový jiný a nějak mi to tam nesedí....kdežto ty "origo" mi přijdou takový echt co k tomu pasujou...a je mi jedno jestli je to čína nebo polsko nebo uganda...a taky je mi jedno jestli je to plast nebo kov nebo papír...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od Nalim »

Ano Milotec nejsou vysoky...jsou kentus :lol:

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od Nalim »

fotky....nemam uplne detail ramecku,ale jde videt,ze jsou stejne vysoke jak ty plastove origo.
Přílohy
DSC01566.JPG
DSC01564.JPG
DSC01565.JPG
DSC01570.JPG
DSC01548.JPG

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Sport Edition kroužky budíků

Příspěvek od VLK »

vtuni píše:
Nalim píše:musi se ty puvodni nesport budiky vysoustruzit,aby jsi tam nacpal ty plastove krouzky,ale to neudelas,protoze to nikak neuchytis do soustruhu........doporucuji ti klasicke chrom ramecky
Nalime nekšeftuj :mrgreen: .. všechno jde když se chce...chce to jen modelařit a modelařit... a popravdě řečeno na ty echt od VW plastový nemá žádnej nalepovací ani nacvakávací chrom....ty origo jsou prostě bezkonkurenční...
memůžu nic než souhlasit kdyby je někdo měl na prodej myslim ty orig tak sz :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“