Madla dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
webside
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TečoVWice, Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od webside »

Tomm píše:
webside píše: no me totiz neleze do hlavy, ze to nikdo neprodava, je takovych ruznych kravinek mraky a zrovna takova zakladni vec neni k sehnani ....
Protoze je kazdej chce, novy stoji nesmysl, takze se po tom v bazaru jen zaprasi :wink:
kua dneska si zajdu do Fauwé, kolik stoji nové :gey: ale tusim,ze do Bory se to v jednom modelovem roku davalo standardne, nevite o tom neco?

Uživatelský avatar
zachy
Profík
Profík
Příspěvky: 959
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rudá záře nad....
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od zachy »

kdyz sme u tech madel.
nedelal nekdo renovaci?
pani prede mnou mela asi hodne prstynků a tak je to madlo dost odreny,vsak vite.
zajimalo by me jestli by slo nejak "zamáznout" a striknout do barvy interieru. mam béžovej,přesnej kód pro namíchání,by se doufam zjistit dal.
nema nekdo zkusenosti?
Right foot fanatic

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Madla dveří

Příspěvek od Tomm »

zachy píše:kdyz sme u tech madel.
nedelal nekdo renovaci?
pani prede mnou mela asi hodne prstynků a tak je to madlo dost odreny,vsak vite.
zajimalo by me jestli by slo nejak "zamáznout" a striknout do barvy interieru. mam béžovej,přesnej kód pro namíchání,by se doufam zjistit dal.
nema nekdo zkusenosti?
Kdyz jsou na tom malinkaty kosticky, tak to tezko pujde zamaznout aniz by to bylo videt. Bys musel zamaznout a nakreslit na to tu "sitku"... nemecky NETZ = sitka
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Madla dveří

Příspěvek od Tomm »

webside píše: kua dneska si zajdu do Fauwé, kolik stoji nové :gey: ale tusim,ze do Bory se to v jednom modelovem roku davalo standardne, nevite o tom neco?
Az ti to reknou, tak se nezapomen neceho drzet, at to se tebou nesekne :lol: (tipnul bych 15-20tis za vse i s pedalama)

Do Bor se to davalo, ale ne standardne. Zalezelo na vybave. Pravda je takova, ze u Bory je jakykoliv dekor (vetsinou drevo) mnohem castejsi nez u Golfa.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
zachy
Profík
Profík
Příspěvky: 959
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rudá záře nad....
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od zachy »

Tomm píše:
zachy píše:kdyz sme u tech madel.
nedelal nekdo renovaci?
pani prede mnou mela asi hodne prstynků a tak je to madlo dost odreny,vsak vite.
zajimalo by me jestli by slo nejak "zamáznout" a striknout do barvy interieru. mam béžovej,přesnej kód pro namíchání,by se doufam zjistit dal.
nema nekdo zkusenosti?
Kdyz jsou na tom malinkaty kosticky, tak to tezko pujde zamaznout aniz by to bylo videt. Bys musel zamaznout a nakreslit na to tu "sitku"... nemecky NETZ = sitka
néé. normalne,jednobarevny. v mym béžovým interieru.
ja na tyhle síťkovaný vymoženosti nejsem :)
Right foot fanatic

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Madla dveří

Příspěvek od Tomm »

zachy píše: néé. normalne,jednobarevny. v mym béžovým interieru.
ja na tyhle síťkovaný vymoženosti nejsem :)
Jo taaak, bavili jsme se tu o netzoptik dekoru, tak proto..

Tak si nejakou sezen a zkus to, pozor ale na tu ochrannou vrstvicku gumy na povrchu... (nevim jestli ji maji bezovy taky, ale u cernych je to utrpeni)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od Toxyz »

já předělával šedou na černou.....sundat pogumovanou vrstvu (šmirklem nebo lehce ředidlem nebo oškrábat) přebrousit a stříknul jsem to černou matnou barvou :wink:
je to easy
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Madla dveří

Příspěvek od Tomm »

Toxyz píše:já předělával šedou na černou.....sundat pogumovanou vrstvu (šmirklem nebo lehce ředidlem nebo oškrábat) přebrousit a stříknul jsem to černou matnou barvou :wink:
je to easy
Pro upresneni (at se to tu neplete) dodam ze Toxyz upravoval sice madla s dekorem, ale tu cast kde neni dekor a ta je naprosto shodna s madlama bez dekoru.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od Toxyz »

Tomm píše:
Toxyz píše:já předělával šedou na černou.....sundat pogumovanou vrstvu (šmirklem nebo lehce ředidlem nebo oškrábat) přebrousit a stříknul jsem to černou matnou barvou :wink:
je to easy
Pro upresneni (at se to tu neplete) dodam ze Toxyz upravoval sice madla s dekorem, ale tu cast kde neni dekor a ta je naprosto shodna s madlama bez dekoru.
ano to sem zapoměl zdůraznit toto je postup pouze pro plastovou černou (šedou/béžovou) část :wink:

ten netzoptik sem ale taky upravoval, odlepit, sundat tu folii, malinko obrousit a přilepit zpět do madla
:wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Madla dveří

Příspěvek od vtuni »

ja jsem taky renovoval...(spíš inovoval)... šroubovákem jsem opatrně vypáčil celej ten vršek madla se dřevěným dekorem..hodil ho do krabice a z VW si přivezl nový s kartáčovaným hliníkem.... :lol: :lol: :lol:
jen že i tohle je řešení :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“